Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürÖğrenciler için tablet bilgisayar tavsiyeleri

  Öğrenciler için tablet bilgisayar tavsiyeleri

  Öğrencilere bilgisayar yerine tablet bilgisayar satın almak, ekonomik bir çözüm olması nedeniyle aileler tarafından çokça tercih ediliyor. Tablet bilgisayarlar, bütçe dostu bir çözüm olmalarının yanında, kolay kullanılabilir olması, her yere taşınabilmesi, öğrencilere hem eğitim hem de eğlence amaçlı destek olması nedeniyle çok popüler.

  Aileler tarafından çocuklara satın alınabilecek en ideal teknolojik oyuncaklardan biri olan tablet bilgisayarların farklı özelliklerde ve farklı fiyat seviyelerde modelleri bulunuyor. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim öğrencilere hitap edecek fiyat seviyesi nispeten uygun tablet bilgisayar seçeneklerini öneriyorum.

  HUAWEI MatePad T10 9.7" tablet

  HUAWEI MatePad T10 9.7″ tablet

  Tavsiye edeceğim ilk tablet bilgisayar, HUAWEI firmasının MatePad T10 modeli. 9.7 inç büyüklüğünde IPS ekrana sahip olan ve bu ekranda 1280×800 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan bu ürün, 2GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip. 5 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamerası bulunan HUAWEI MatePad T10 tablet bilgisayar, 5100 mAh kapasiteli batarya ile geliyor.

  SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite tablet

  SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite tablet

  Öğrenciler için bir başka seçenek ise SAMSUNG firmasının Galaxy TAB A7 Lite modeli. 8.7 inç büyüklüğünde TFT LCD ekrana sahip olan ve bu ekranda 2000×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan üründe, 3GB RAM ve 32 GB depolama alanı mevcut. SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite tablet bilgisayar, 8 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamerayla geliyor.

  TCL 9081X TAB 10s tablet

  TCL 9081X TAB 10s tablet

  10.1 inç IPS ekranı bulunan ve bu ekranda 1920×1200 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan TCL firmasının 9081X TAB 10s model tablet bilgisayarı, öğrenciler için tercih edilebilecek ürünlerden bir diğeri. 3GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip olan bu ürün, 8 megapiksel arka ve 8 megapiksel ön kamerayla geliyor. Önemli bir artısı ise 8000 mAh kapasiteli pile sahip olması.

  LENOVO Tab M8 tablet

  LENOVO Tab M8 tablet

  Önereceğim son tablet bilgisayar ise LENOVO firmasının Tab M8 modeli. 8 inç büyüklüğünde IPS ekranı bulunan ve bu ekranda 1280×800 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan bu ürün, 2GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip. 5 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kamerası bulunan LENOVO Tab M8 tablet bilgisayarın batarya kapasitesi ise 5000 mAh.

  TCL 10 TABMAX tablet bilgisayar incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim tablet bilgisayar modelleri bu kadar. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan daha fazla tablet bilgisayar seçeneği için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Ev ve ofis kullanıcıları için çok fonksiyonlu yazıcı önerilerim

  En popüler web kamerası modelleri hangileri

  TV’nizin ses kalitesini ‘soundbar’ ile artırın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN