MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesi, popüler bir modele daha geldi!

0

Xiaomi, bundan bir yıl önce MIUI 12 arayüzünü piyasaya sürdü. Şirketin sorunlarla dolu olan bu arayüzü pek çok kullanıcı tarafından iyi karşılanmadı. Tüm bu açıkları kapatmak isteyen Xiaomi ise, 2020 Aralık ayı sonunda MIUI 12.5’i duyurdu ve kullanıcılara kusursuz denecek kadar iyi bir arayüz deneyimi sundu.

Ancak Çinli firma sürekli olarak üstüne bir şeyler kattı. MIUI 12.5’in piyasaya çıkmasından birkaç ay sonra Xiaomi, gelişmiş optimizeler içeren MIUI 12.5 Enhanced Edition versiyonunu da piyasaya sürdü. Şimdi ise desteklenen onlarca cihaz bu güncellemeyi aldı ve almaya da devam ediyor.

Xiaomi, MIUI arayüzünde yeni bir özelliği test ediyor!

Redmi Note 9, MIUI 12.5 Enhanced güncellemesini aldı

Güncellemeler konusunda vitesi artıran Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced’in ikinci etap dağıtımına tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak birkaç orta segment modeli güncelleyen firma, şimdi ise popüler modeli Redmi Note 9 içinde bu güncellemeyi kullanıcılara sunuyor.

MIUI 12.5

Redmi Note 9 için MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi, V12.5.2.0.RJOINXM yapı numarasıyla geliyor. Yeni güncellemenin özellik tarafında  çok fazla yenilik getirmediğini, yalnızca sistem üzerinde kullanımı daha iyi hale getiren performans iyileştirmeleri içerdiğini belirtelim.

Şu anda kararlı beta çatısı altında sunulan güncelleme, birkaç hafta içinde herkese açık olarak piyasaya sürülecektir. Yani birkaç gün içinde Çin dışında yer alan tüm kullanıcılar, yayınlanan bu güncellemeyi cihazlarına indirip kullanabilecek.

MIUI 12.5 Enhanced sürümüne ek olarak Xiaomi’nin, güvenlik yamasını da yükselttiğini belirtmekte fayda var. Şirket bu güncellemeyle birlikte güvenlik yamasını Ekim 2021 olarak yükseltti.

Cevap bırakın