Android telefonunuza Microsoft deneyimi taşımanın yolu: Microsoft Başlatıcı

0

Bilgisayarınızda kullandığınız deneyimi telefonunuza taşıyabilirsiniz. Eğer kullandığınız telefonda Android 7.0 ve üstü bir işletim sistemi yüklüyse, bunu Microsoft Başlatıcı ile sağlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Google Play uygulama mağazasından Microsoft Başlatıcı’yı indirmek.

Daha verimli çalışma ortamı

Bu işlem sonrası Microsoft Başlatıcı, telefonunuzun ana ekran uygulaması haline gelecek. Telefonunuzda Microsoft hesabınızla oturum açtığınızda Windows işletim sistemi yüklü bilgisayarınızla telefonunuzun eşgüdüm içinde çalıştığını ve size daha fazla verimlilik sağladığını göreceksiniz. Outlook, Office ve Skype gibi uygulamalarınız bundan sonra cihazlarınız arasında senkronize olacak.

Microsoft Başlatıcı

Geniş kişiselleştirme fırsatı

Telefonunuzdaki her şeyi düzenlemenize ve kişiselleştirmenize imkân sağlayan bir uygulama olan Microsoft Başlatıcı, çeşitli temalarla birlikte geliyor. En çok kullandığınız uygulamaları, takviminizi, yapılacaklar listenizi ve notlarınızı dilediğiniz gibi telefonunuzun ana ekranına konumlandırabilirsiniz.

Tüm cihazlarda aynı deneyim

Tüm cihazlarınızla aynı deneyimi sunan haber okuma deneyimi, özelleştirilebilir simgeler, Bing aracılığıyla her gün yenilenen duvar kâğıdı, koyu mod seçeneği gibi pek çok özellik size cihazınızı daha işlevsel kullanma avantajı sunuyor. Konu ilginizi çektiyse Microsoft Başlatıcı’yı buradan Android işletim sistemli telefonunuza indirebilirsiniz.

Microsoft Başlatıcı

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda Android telefonunuza Microsoft deneyimini taşıyan Microsoft Başlatıcı hakkında size bilgi vermeye çalıştım. Bilgisayarınızda Windows işletim sistemi kullanıyor ve telefonunuz da Android işletim sistemli ise denemenizi öneririm. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

En popüler web kamerası modelleri

İnternet bağlantısı olmadan oynanabilen oyunlar

Windows 10’un yeni tasarımı ne getiriyor?

 

Cevap bırakın