Mediatrend Şubat sayısı çıktı!

0

Teknoloji tutkunlarının, teknolojiyi hayatının merkezine çekenlerin e-dergisi Mediatrend Şubat sayısı çıktı! Her ay ücretsiz olarak dağıtılan Mediatrend’in, yine ücretsiz olan e-dergi versiyonunda onlarca yeni makale ve içerik sizleri bekliyor.

Mediatrend Mart sayısı çıktı!

Mediatrend dergisinin dijital sürümü, baştan aşağıya yenilenen yeni yapısıyla iOS ve Android için sunuldu. Her aya özel ana konulara ek olarak, mobil teknolojiler, bilgisayar dünyası, oyun dünyası, ses ve görüntü sistemleri, akıllı ev sistemleri ve evde yaşam, objektif, mutfakta yaşam gibi zengin kategorilerle 100 sayfalık Mediatrend, Android akıllı telefon ve tabletlerde de sizlerle.

Mediatrend Şubat sayısında neler var?

Şubat ayının ana konusu Las Vegas‘ta düzenlenen CES 2018 oldu. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarında yaşananları sizlere aktardık. Ardından Viyana‘ya gittik ve size bu özel şehrin en güzel yanlarını anlattık. Bunların dışında, 20 farklı pişirme tekniği, Sömestr için ürün tavsiyeleri, sporcular için en doğru kulaklıklar ve çok daha fazlası Mediatrend Şubat sayısında!

iOS cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz.

Android cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz.

Cevap bırakın