Mediatrend Mart sayısı çıktı!

0

Teknoloji tutkunlarının, teknolojiyi hayatının merkezine çekenlerin e-dergisi Mediatrend Mart sayısı çıktı! Her ay ücretsiz olarak dağıtılan Mediatrend’in, yine ücretsiz olan e-dergi versiyonunda onlarca yeni makale ve içerik sizleri bekliyor.

Mediatrend Şubat sayısında neler var?

Mediatrend dergisinin dijital sürümü, baştan aşağıya yenilenen yeni yapısıyla iOS ve Android için sunuldu. Her aya özel ana konulara ek olarak, mobil teknolojiler, bilgisayar dünyası, oyun dünyası, ses ve görüntü sistemleri, akıllı ev sistemleri ve evde yaşam, objektif, mutfakta yaşam gibi zengin kategorilerle 100 sayfalık Mediatrend, Android/iOS akıllı telefon ve tabletlerde de sizlerle.

Mediatrend Mart sayısında neler var?

Mart ayının ana konusu MWC 2018 ve MWC bünyesinde tanıtılan Samsung Galaxy S9‘lar oldu. Bu iki özel modeli sizlere tüm yönleriyle anlattık. Elbette bu kadarla kalmadık ve Amerika’ya seyahat planları olanlara Orlando’yu anlattık. Bunun dışında geçtiğimiz gün Oscar‘a boğulan Guillermo Del Toro‘dan bahsetmeyi de ihmal etmedik. Cep telefonları kameraların yerini alabilir mi diye sorarken, mutfağınıza dalarak 5 farklı makarna tarifi verdi. Eğer fazlasını merak ediyorsanız, Mediatrend‘in dolu dolu Mart sayısı sizleri bekliyor.

iOS cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz.

Android cihazınız için Mediatrend’i buradan indirebilirsiniz.

Cevap bırakın