Karne hediyesi ne isteyebilirim?

0

Üç hafta sürecek tatilin heyecanını yaşamaya başlayan öğrenciler, karne hediyesi ne isteyebilirim diye düşünmeye başladı.

Yoğun bir öğretim döneminin ardından milyonlarca öğrenci Cuma günü yarıyıl tatiline girdi. Üç hafta sürecek tatilin heyecanını yaşamaya başlayan öğrenciler, karne hediyesi ne isteyebilirim diye düşünmeye başladı.

Bu dönemin çocuklarının, gençlerinin teknolojiye olan ilgisi kaçınılmaz. Üstelik pandemi nedeniyle teknolojik ürünlerin önem ve gerekliliğini her geçen gün daha da fazla hissediyoruz. Doğal olarak öğrencilerin ailelerinden “karne hediyesi” beklentileri de teknolojik ürünler oluyor. Bu nedenle çocuğunuza alacağınız teknolojik bir hediye onu çok mutlu edecektir.

 

Karne hediyesi ne isteyebilirim?

Başarılı bir dönem geçiren çocuğunuzu ödüllendirmek ve daha başarılı olması konusunda motive etmek için aşağıdaki fikirleri değerlendirebilirsiniz.

LENOVO 82EY003LTX Ideapad Gaming

Çocuğunuzun uzaktan eğitime sorunsuz bir şekilde dahil olabileceği, oyun oynayabileceği ve diğer tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir bilgisayara ihtiyaç duyuyorsanız LENOVO Ideapad Gaming’i tercihleriniz arasında ilk sıraya yerleştirebilirsiniz. AMD Ryzen 7 4800H işlemcisiyle tam bir performans canavarı olan, Full-HD görüntü kalitesi, IPS ekranı ile kusursuz bir deneyim sunan bu notebook, çocuğunuzun eğitim ihtiyaçlarını uzun yıllar karşılayacak kapasitede.

Oyun oynarken fark yaratacak NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti ekran kartı, arkadan aydınlatmalı mavi klavyesi ve 2.2 kilogram ağırlığı ile çok hafif olan bu notebook

SAMSUNG Galaxy Tab S7

Uzaktan eğitim döneminin ön plana çıkan kategorilerinden olan tabletler çocuklarının ihtiyacını karşılamak isteyen ebeveynler için ideal bir hediye fırsatı sunuyor. Çocukların tatilde faydalanacağı vaktin yanı sıra okullar açılınca da tabletlerin aktif bir şekilde kullanılacak olması, ebeveynlerin öncelikli olarak bu ürünlere yönelmesine neden oluyor. Bundan hareketle geliştirilen çalışma ve eğlence anlayışını değiştirecek kapsamlı bir tablet deneyimi sunan SAMSUNG Galaxy Tab S7, bir tabletin sahip olduğu en gelişmiş ekrana sahip. Süper AMOLED display2 ile birlikte AKG ses sistemini ve Dolby Atmos özelliğini içeren dörtlü hoparlörü ile 14 saat kesintisiz çalışabilen bu tablet, düşük mavi ışık seviyesi sayesinde gözleri korumak için tasarlanmış. Tablette kullanılan Qualcomm Snapdragon 865 Plus Mobil Platform işlemci ise hem oyun oynarken hem de çoklu görevlerde fark yaratıyor.

HP 24-df0087nt 23.8″ Core i5 All in One PC

Hepsi bir arada bilgisayarlar yüksek performansları, az enerji tüketmeleri, daha az yer kaplamaları ve şık tasarımları ile öne çıkan teknoloji harikası ürünlerin en başında geliyor. Masaüstü bilgisayardan All In One Bilgisayara geçmeyi düşünüyorsanız HP 24-df0087nt 23.8″ All in One PC’yi öneririm. Intel Core i5-10400T işlemcisi, Diagonal 23.8 inç ekranı, 8 GB Ram belleği ve mükemmel tasarımı ile öne çıkan bu güçlü bilgisayar, üç basit adımda kolay yükseltme özelliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir teknoloji harikası.

Microsoft Xbox Series X

Oyunseverler gençlerin favorisi olan Microsoft Xbox Series X, unutulmayacak bir karne hediyesi olarak aklınızda bulunsun.

Microsoft’un bu yeni nesil oyun konsolu çok şık bir tasarıma sahip olmasının yanında, hem bir mühendislik harikası hem de teknik açıdan çok güçlü bir cihaz. Sessiz çalışan, soğutma konusunda problem yaşatmayan konsol, ısı emici kasasıyla dikkat çekiyor. Xbox series X’deki bölünmüş anakart, konsolun iç kısımlarının sıcaklığını eşit derecede tutuyor. Konsolun sol alt kısmında 4K Blu-Ray destekli optik disk sürücüsü bulunuyor. Series X’in işlemcisi 8 çekirdekli ve 16 izlekli ve Ryzen 3000 serisindeki Zen 2 mimarisini kullanıyor. Series X’in SSD’si için ise Western Digital’in 1TB’lık SN530 tercih edilmiş. 40 saate varan pil ömrüne sahip kumandadaki yeni paylaş düğmesiyle ekran görüntüleri ve kayıt gibi içerikler kolayca yakalanıp, paylaşılabiliyor.

Microsoft Xbox Series X hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki yazımdan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Xbox Series X ile yakınlaşın

 

Tüm öğrencilere harika bir tatil dönemi ve hayallerindeki karne hediyesine kavuşmalarını diliyorum.

Cevap bırakın