Kalbe giden yol teknolojiden geçer

0

Kalbe giden yol teknolojiden geçer. MediaMarkt’ın sevgililer gününe özel hayata geçirdiği “Aşık Olunacak Hediyeler” kampanyasından seçtiklerimi sizin için derledim.

14 Şubat için geri sayım başladı. Sevdiğiniz kişiye ne hediye alacağınıza karar verdiniz mi? Eğer kararsız kaldıysanız arasınızdaki sevgiyi katlayacak, sizin için seçtiğim bu teknolojik hediyeler ile Sevgililer Gününü taçlandırabilirsiniz.

 

Aşık olunacak Cep Telefonu

Hayatınızdaki en değerli insanla, her daim iletişimde kalmak için bir cep telefonu hediye etmeye ne dersiniz? MediaMarkt Türkiye’nin, sevgilisine son teknoloji hediye almak isteyenlere özel Sevgililer Günü kampanyasını başlattığını sizlere duyurmuştum. Bu harika kampanyayla birlikte Huawei P30 LITE 64GB akıllı telefon 2.299 TL’den satılırken faizsiz ve masrafsız 10 aya varan taksit fırsatıyla sunuluyor.

 

Aşık Olunacak Akıllı Saat

Sevdiğinize 7 gün 24 saat bileğinden çıkarmak istemeyeceği bir sağlıklı yaşam ortağı hediye etmek isterseniz, Bluetooth veya LTE seçenekleri ile kişiselleştirilmiş çözüm sunan Samsung Galaxy Watch Active2 akıllı saati tercih edebilirsiniz. Geniş kayış yelpazesi, görünüşe ve ruh haline uygun saat kadranı seçenekleriyle gönüllerde taht kuran akıllı saat, hem vücut hem zihin sağlığı için tam bir motivasyon kaynağı.

 

Aşık Olunacak Kulaklık

Müzik dinlemeyi sevenlerin favorisi olmaya aday ANKER SoundCore Life Q20 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, gürültü azaltma özelliği, 40 saate varan çalma süresi ile kristal netliğinde müzik dinlemeyi mümkün kılıyor. Seyahat için hafıza yastıklı kulaklık ve baş bandı ile birlikte tasarlanan kulaklık, yokluğunu unutturacak kadar hafif ve çok ama çok şık.

 

Aşık Olunacak Bilgisayar

Bilgisayar kasasını ortadan kaldırıp, ekran ile bütünleştiren All in One bir bilgisayar ile bu özel günü unutulmaz kılmaya ne dersiniz? Masaüstü bilgisayarları daha kullanışlı hale getiren, çalışma mekanlarını sadeleştiren bu bilgisayarlar şık tasarımları ve üstün performans özellikleri ile mükemmel ve unutulmayacak bir hediye olurdu.

 

Kalbe giden yol teknolojiden geçer.

Aşık Olunacak Avantajlar

MediaMarkt’ın “Birlikte Al” diyerek başlattığı ve sevgilisinize hediye avantajlı paketler sunduğu özel kampanya da aklınızda bulunsun. Birlikte alındığında büyük avantajlar sunan bu kampanyadan hem kendiniz hem de sevdiğiniz için harika hediyeler seçebilirsiniz. Çift olarak telefonunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız HUAWEI markalı telefonlar oldukça avantajlı.

Önerilerim yeterli gelmediyse hediye bulucu ile farkı farklı hediyeleri keşfedebilirsiniz.

Sevgiliye özel Hediye Bulucu

MediaMarkt, gerçekleştirdiği indirimlere ek olarak hala hangi hediyeyi alacağına karar veremeyenler için “Hediye Bulucu” uygulamasını da 14 Şubat’a özel tekrar başlattı. “Hediye Bulucu”; seçenekleri arasında; “Son Teknoloji Sever”, “Ev Kuşu”, “Oyuncu”, “Müzik Sever”, “Jön Gibi Adam” ve “Dünya Güzeli” kategorileriyle eşine hediye almak isteyenler için, sevgililerine özel hediye önerileri sunuluyor.

 

Kalbe giden yol teknolojiden geçer” diyerek sıraladığım hediye önerileri aklınızda bulunsun, sevgililer gününüz şimdiden kutlu olsun 💕.

 

Yakın zaman önce “En Popüler Yılbaşı Hediyeleri konusunda önerilerimi sizlerle paylaşmıştım. Böylesi özel günler, sevdiklerinizi hediyelerle sevindirmeye de vesile oluyor. Özenle seçilmiş ve ihtiyaca göre belirlenmiş hediyelerin mutluluğu tüm yıl sürüyor. Hediye alacağınız kişinin ilgi alanında göre derlediğim aşağıdaki yazımdan da bolca fikir alabilirsiniz.

 

En Popüler Yılbaşı Hediyeleri

 

 

Cevap bırakın