En Popüler Yılbaşı Hediyeleri

0

En Popüler Yılbaşı Hediyeleri önerileri ile hediye seçimini sizin için kolaylaştırıyorum. Hediye alacağınız kişinin ilgi alanında göre derlediğim yazımda bolca fikir var.

Yeni yıl, sevdiklerinizi özenle seçtiğiniz hediyelerle sevindirmeye de vesile oluyor. Özenle seçilmiş ve ihtiyaca göre belirlenmiş hediyelerin mutluluğu tüm yıl sürüyor.

Yılbaşı hediyeleri arasında o kadar çok seçenek var ki, hangisini alacağımız konusunda elbette zorlanıyoruz. Burada ilk olarak dikkat etmemiz gereken nokta hediyeyi kime alacağımız, ardından ise bu kişinin ilgi alanı oluyor.

Aklınızda bulunsun, yılbaşı hediye önerilerimi uzun ömürlü, ihtiyaca yönelik ve cinsiyetsiz seçmeye çalıştım.

En Popüler Yılbaşı Hediyeleri

Beğeni garantili ve ilgi alanına göre en popüler hediye fikirleri eşliğinde derlediğim yazım, sizi “ne alsam diye düşünmekten” kurtarmaya gönüllü. Aklınızda bulunsun, yılbaşı hediye önerilerimi uzun ömürlü, ihtiyaca yönelik ve cinsiyetsiz seçmeye çalıştım.

Hazırsanız başlayalım.

Dizi&Film Sevenlere Hediyeler

Dizi ve film izlemeyi seven, evlerinin konforundan vazgeçemeyenler için  APPLE TV 4K unutulmaz bir hediye olacaktır.

APPLE TV 4K

Online televizyon platformlarını bir arada sunan, 4 K HDR arşivi ile “ne izlesem?” derdinden kurtaran bu pratik ve şık multimedya çözümü, ses konusunda da benzersiz bir deneyim sunuyor. Apple dünyası ile yakın iseniz kullanım alanları sınırsız olan bu ürünü daha çok seveceksiniz. Cihazı çalıştırmak için sadece Apple TV’nizi internete bağlamalı ve iTunes Store ayarlarını yaparken ülke olarak Türkiye’yi seçmelisiniz. Apple TV ile Neler Yapabilirim? diyorsanız sizin için fayda dolu bir yazı yazmıştım.

Apple TV ile Neler Yapabilirim?

Yeni bir dünyanın kapılarını aralayacak bu hediye fikri.

Maceraperestlere Hediyeler

Eğer hediye alacağınız kişiyi maceraperest olarak tanımlıyorsanız, hayatının renkli ve eğlence dolu olduğunu bilirsiniz. Tüm bu beklentilerini karşılayacak, yeni bir dünyanın kapılarını aralayacak bu hediye fikri mutluluk garantili.

SONY PS VR + VR Worlds + PS4 Camera

Olabildiğince gerçekçi ve yeni bir dünyanın kapılarını aralayan, oyun atmosferlerini benzersiz bir noktaya taşıyan Sony PlayStation VR + VR Worlds + PS4 Camera, sanal gerçeklik dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor. Doğrudan yansıtma modu ile TV ekranına yansıtmanın da mümkün olduğu Sony dünyası, böylelikle diğer oyuncularla birlikte oynama imkanı sunarken, sosyalleşmeyi de mümkün kılıyor.

Aksesuarsız Yapamayanlara Hediyeler

Öyle aksesuarlar vardır ki fonksiyon açısından onlarda problemi çözer ve neden daha önce kullanmaya başlamamışım diye düşündürür. Yakın zamanda edindiğim Anker’in boyutu küçük ama marifeti büyük hızlı araç şarj cihazı bunlardan biri.

ANKER PowerDrive+2 2Port 42W QC3.0 Hızlı Araç Şarj Cihazı Beyaz

Malum tüm araçlar tam teknoloji ile donanımlı değil. Bu minik mucize araçları olabildiğince teknolojik açıdan bir üst seviyeye çıkarıyor. Tüm akıllı telefonlar ve tüm çakmaklık çıkışlı araçlar için tam bir İsveç çakısı olan cihaz, bluetooth bağlantısını bütün araçlara getiriyor.

Cihazınızı tanıyarak ona en uygun şarj hızını belirleyen PowerIQ hızlı şarj, bluetooth ile bağlanarak FM frekansı üzerinden çaldırabileceğiniz müzik listeleri, 3 farklı metod ile aracınızı bulmanıza yardımcı olan “akü voltaj takibi” özelliği, eller serbest konuşma imkanı ve daha da fazlasını yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Yeni yıl, sevdiklerinizi özenle seçtiğiniz hediyelerle sevindirmeye de vesile oluyor.

Sporculara Hediyeler

Yazını finalini spor yapmayı seven yakınlarınıza önerim ile yapıyorum. Tam bir fiyat performans canavarı olan XIAOMI MI Band 3 Akıllı Saat, kendi segmentinde beklentilerin ötesine geçiyor.

XIAOMI MI Band 3 Akıllı Saat Siyah

Spor yapan ve sağlığına dikkat eden herkesin bileklerini süslemesi gereken bu akıllı saat ile tüm egzersizlerini kaydedebilir, uyku takibi yapabilir, adımlarınızı ve nabzınızı ölçebilirsiniz. Su geçirmez özelliği (yanlışlıkla çamaşır makinesinde yıkamışlığım var) bulunan saatin dili Türkçe. Mesaj bildirimi, titreşim özelliği ve neredeyse yok gibi hafifliği ve ortalama 10 gün giden şarjı ile bulunmaz bir nimet. Uzun bir süre sabit oturduğunuzda uyarı vermesi ve adım rekorları kırdıkça bunu kutlaması ise cabası.

Cevap bırakın