Kablosuz şarj destekleyen taşınabilir bataryalar

0

Kablo karmaşası yaşamadan akıllı telefonları şarj etme imkânı veren taşınabilir şarj cihazları son dönemde çok popüler. Bu yazıda kablosuz şarj kolaylığı sağlayan taşınabilir batarya seçenekleri öneriyorum

Akıllı telefonlar başta olmak üzere mobil cihazlarımızı şarj etmek için taşınabilir bataryalar kullanıyoruz. Son dönemde kablosuz şarj destekleyen taşınabilir bataryalar büyük ilgi görmeye başladı. Çünkü akıllı telefonumuzu kablo karmaşası yaşamadan şarj etmek büyük konfor. Bu hafta kablosuz şarj kolaylığı sağlayan taşınabilir batarya seçeneklerine göz atıyoruz.

kablosuz şarj CELLULARLINE-Manta-WIRELESS-POWERBANK

CELLULARLINE Manta Wireless 8000 mAh

MediaMarkt internet mağazasında dikkatimi ilk çeken ürün, CELLULARLINE firmasının Manta Wireless 8000 mAh model taşınabilir kablosuz şarj cihazı oluyor. Hem kablolu hem de kablosuz olarak cihazlarınızı şarj etme avantajı sunan bu üründe, USB desteği de mevcut.

Telefonunuzu iki kez tam şarj eder

8.000 mah kapasiteli bu ürün gün içinde akıllı telefonunuzu priz aramadan yaklaşık iki kez tam şarj etmenize imkân sağlayabilir. CELLULARLINE Manta Wireless, dijital bir göstergeye sahip. Bu sayede bataryanın ne seviyede dolu olduğunu her zaman görebiliyorsunuz. Cihazla birlikte bir adet elastiki bant veriliyor. Dilerseniz bu bantla telefonunuzu taşınabilir bataryaya sabitleyebilirsiniz.

kablosuz şarj SBS POWERBANK 7000 mAh Taşınabilir Kablosuz Şarj Cihazı

SBS Wireless Powerbank 7000 mAh

Akıllı telefonunuzu kablosuz olarak şarj etmek için kullanabileceğiniz bir başka seçenek ise SBS firmasının 7000 mAh kapasiteli ürünü olabilir. Kablosuz şarjı destekleyen tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak geliştirilen bu ürün, kablosuz şarjın yanında USB ve Type-C bağlantıları yoluyla da kullanılabiliyor.

Her cihaza özel enerji beslemesi yapıyor

Şarj seviyesini LED göstergesinden takip etme imkânı sağlayan bu ürünle akıllı telefonunuzu yaklaşık olarak iki kez şarj edebilirsiniz. Akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya kablosuz kulaklıklarınızı otomatik olarak algılayan ve ona göre enerji beslemesi yapan bu ürün kablosuz taşınabilir şarj cihazı satın almayı düşünüyorsanız seçenekleriniz arasına girmeye aday.

kablosuz şarj DEXIM POWERBANK 8000 mAh Taşınabilir Kablosuz Şarj Cihazı

DEXIM Wireless Powerbank 8000 mAh

MediaMarkt internet mağazasından sizin için seçtiğim son taşınabilir kablosuz şarj cihazı ise, Dexim firmasının imzasını taşıyor. 8000 mAh kapasiteli bu ürün, gün içinde bataryası azaldığında akıllı telefonunuzu iki kez tam şarj edebilir.

Kötü sürprizlerle karşılaşmayın

Dijital bir göstergeye sahip olan ürün, bataryanın ne kadar kaldığını görmenizi sağlıyor. Bu sayede gün içinde bataryanızın bitmesi gibi kötü bir sürprizle karşılaşma ihtimalinizi en aza indiriyor. Dexim firmasının bu ürünü kablosuz şarjın yanı sıra tüm cihazlarınızı USB kablo ile de şarj etmeniz için imkân veriyor.

Telefonunuz kablosuz şarj destekli mi?

Son olarak bu yazıda tavsiye ettiğim ürünleri kullanabilmek için akıllı telefonunuzun kablosuz şarj desteği olup olmadığından emin olmanızı öneririm. Listeme aldığım üç ürün ayrıca kablo ile şarjı da destekliyor. Akıllı telefonunuz kablosuz şarjı desteklemese bile bu ürünleri kullanabilirsiniz. Ancak kablosuz şarj özelliğinden yararlanmak için telefonunuzun kablosuz şarjı desteklediğinden mutlaka emin olun.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda kablosuz şarj destekleyen taşınabilir batarya seçeneklerini inceledik. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan daha fazla kablosuz şarj destekleyen taşınabilir batarya seçeneği için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Dünyanın ilk 4G akıllı çocuk saati: Dokipal

Hem dizüstü hem tablet olarak kullanabileceğiniz bilgisayarlar

Windows 10 Ebeveyn Denetimi nasıl ayarlanır?

Cevap bırakın