Televizyon keyfini katlayan kablosuz klavye

0

Logitech firmasının K400 Plus model dokunmatik kablosuz klavyesi, akıllı televizyon deneyiminizi iyileştiren yararlı bir aksesuar.

Televizyonunuzu uzaktan kumanda ile yönetmenin yeterli olmadığı durumlarda bu şık klavye imdadınıza yetişiyor ve koltuğunuzdan kalkmadan tüm kontrolü elinizin altına getiriyor.

Ürün, hem tam bir klavyeye sahip olması hem de dokunmatik yüzeyle kontrol edilebilmesi nedeniyle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

LOGITECH K400 Plus Touch Dark TV Klavyesi

Akıllı televizyonunuzda eğlence servisleri arasında gezinmek ya da internette sörf deneyimi için Logitech K400 Plus dokunmatik kablosuz klavye size yardımcı oluyor.

Ürünü satın aldığınızda kutusundan klavyeyle birlikte TV’nizin USB girişine takacağınız alıcı, iki adet pil ve kullanım kılavuzu çıkıyor.

USB alıcıyı TV’ye takıp klavyenizi aktif hale getirdikten sonra hiçbir ayar yapmadan hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz Logitech Options yazılımı ile tuş ve dokunmatik yüzey ayarlarını kişiselleştirme imkânı da var.

Logitech K400 Plus dokunmatik kablosuz klavyenin 10 metre menzili bulunuyor. Bu sayede geniş bir salonda oturuyor olsanız dahi, televizyonunuz ile klavyeniz arasındaki iletişim sorunsuz devam ediyor.

Ürün ayrıca az enerji tüketiyor ve kutusundan çıkan 2 adet kalem pille birlikte 18 aya kadar kullanım ömrü sunuyor olması önemli.

18 aylık süre günlük ortalama 2 saat kullanıma göre tahmin edilmiş. Pil ömrünü uzatmak için klavyeyi kullanmadığınız zamanlarda kapalı tutmak yararlı olabilir.

Klavye üzerinde televizyonunuza kolayca hükmedebilmeniz için “Sesi Kapat”, “Sesi Kıs” ve “Sesi Yükselt” butonları mevcut.

Ayrıca 3.5 inç büyüklüğündeki dokunmatik yüzey de menüde gezinmeyi kolaylaştırıyor. Ürünün dokunmatik yüzeyle birlikte geliyor olması nedeniyle ayrıca bir ‘fare’ satın almanıza gerek kalmıyor.

Logitech K400 Plus dokunmatik kablosuz klavyeyi, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ve üzeri, Android 5.0 veya üzeri ve Chrome OS işletim sistemli cihazlarla kullanabilirsiniz.

Bu da bu şık ve fonksiyonel klavyeyi televizyonunuzun dışında bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonlarınızla da kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda Logitech K400 Plus dokunmatik kablosuz klavye hakkında size bilgi vermeye çalıştım. Daha fazla klavye seçeneği görmek isterseniz buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Video paylaşımının yeni adresi: YurOn

Facebook komşularımızla ilişkimizi geliştirmek istiyor

Hayat kurtaran acil durum uygulamaları

Cevap bırakın