İşte Ekim ayının en iyi orta sınıf telefonları!

0

Akıllı telefonların kıyaslandığı popüler AnTuTu platformu, aylık olarak sıraladığı en güçlü telefonları açıkladı. Her ay en iyi amiral gemileri ve orta sınıf telefonları karşılaştıran ekip, Ekim ayının en iyi orta segment telefonları da kısa süre önce paylaştığı listede açıkladı. İşte Ekim ayının en iyileri…

AnTuTu’nun Ekim ayı sıralaması, Çin pazarındaki akıllı telefonları kapsıyor. Ancak listede yer alan çoğu model, hem Türkiye hem de diğer ülkelerde de satılıyor.

AnTuTu’ya göre Ekim ayının en iyi orta sınıf telefonları

Geride bıraktığımız aylarda üreticiler, iddialı orta sınıf modellerinde tercihen Qualcomm Snapdragon 778G yonga setinde yer verdi. Aşağıdaki listede rekabet eden modellerin çoğu da bu işlemciyi kullanan telefonların liderliğiyle sonuçlandı.

AnTuTu’nun en iyi orta sınıf modelleri arasında 10 model yer alıyor. Bu 10 modelin içerisinde ise 6 tanesi Snapdragon 778G işlemci tarafından destekleniyor.

AnTuTu EKim 2021

Tabloya göre AnTuTu Ekim 2021’in en iyi orta segment modeli, 565 bin 462 puan ile iQOO Z5 oldu. Çinli üreticinin iddialı modeli Snapdragon 778G işlemcisiyle birinciliği kimseye kaptırmadı. İkinci sırada ise yakından da tanıdığımız Xiaomi Mi 11 Lite yer aldı. Xiaomi’nin en son modellerinden Mi 11 Lite, listede ikinci sıraya yerleşti.

Listenin üçüncü sırasında da yine Xiaomi’nin bir modeli bulunuyor. Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen ve epey ses getiren Xiaomi Civi, aldığı 518 bin 467 puan ile üçüncü sırada konumlandırıldı. İlk beşi tamamlayan modeller ise, Honor 50 Pro ve Honor 50 ikilisi oldu. Listenin tamamına ise yukarıdan göz atabilirsiniz.

 

İşinize yaramıyorsa hemen silin: En çok pil tüketen uygulamalar!

Cevap bırakın