Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımiPhone 6s ve 6s Plus satışları ne zaman başlayacak?

  iPhone 6s ve 6s Plus satışları ne zaman başlayacak?

  iphone-6s-roze-altin-280815

  Apple’ın 9 Eylül 2015 tarihinde tanıttığı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri için bazı ülkelerde ön siparişler kısa süre önce alınmaya başlanmış, her iki model de yoğun ilgi görmüştü. Şirket tarafından yapılan yeni açıklamaya göre satışların başlayacağı tarih de açıklık kazanmış oldu.

  Buna göre en yeni iPhone modelleri için satışları 25 Eylül 2015 Cuma günü başlayacak. iPhone 6s ve 6s Plus, ABD’nin yanı sıra daha önce açıklanan diğer pilot ülkeler; Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Yeni Zelanda, Porto Riko, Singapur, İngiltere’de satışa çıkacak. Öte yandan merakla beklenen Türkiye çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmış değil. Bununla birlikte Apple’ın yeni modellerini satışa sunacağı ikinci parti ülkeler arasında Türkiye’nin de yer alma olasılığı bir hayli yüksek görünüyor.

  Apple’ın yeni iPhone modellerine ilişkin detaylara göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

  apple_watch_salladi

  Apple Watch için watchOS 2 yayınlandı

  Akıllı saat serisi Apple Watch için geliştirilen ve daha önce beta sürecinde olan yeni işletim sistemi sürümü watchOS 2 yayınlandı. Bir haftalık gecikme ile yayınlanan yazılım, çok sayıda yeniliği beraberinde getirdi.

  E-Maillere yanıt verebilme, yeni kadran seçenekleri, uygulamalar, güncellenen takvim, yeni Başucu Modu gibi geliştirmelerle daha sezgisel bir kullanıcı deneyimi vaat eden watchOS 2’nin yüklenme aşaması da oldukça kolay. Apple Watch sahipler, Apple Watch uygulamasını tıkladıktan sonra Saatim > Genel > Yazılım Güncelleme üzerinden güncellemeyi başlatabilirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN