iPhone 13 serisinin rengarenk kılıfları sızdırıldı!

0

Apple’ın yeni iPhone’larını tanıtmasına artık sayılı saatler kaldı. Cupertino merkezli üretici uzun zamandır beklenen iPhone 13 serisini yarın düzenleyeceği etkinlikte gözler önüne serecek.

Cihazların tasarımı, özellikleri, hatta fiyatına kadar onlarca sızıntı ortaya çıkarken, şimdi ise tanıtım öncesi birbirinden farklı resmi kılıfları sızdırıldı.

iPhone 13’ün birbirinden renkli kılıfları ortaya çıktı

Apple’ın yarın düzenleyeceği etkinliğe sayılı sayılı saatler kala, internette iPhone 13’lerin kılıfları sızdırıldı.

Sızıntı yapan kaynağa göre Apple, iPhone 13 için en az sekiz farklı renkte kılıf piyasaya sürecek. Eğer görüntülerin doğruluk payı yüksek ise Apple yeni iPhone’ları için; grafit, açık mavi, gece yarısı yeşili, turuncu, lacivert, kırmızı, krem ve pembe renkleri içeren bir dizi kılıf getirecek.

Bunun yanı sıra bir başka görselde; siyah, koyu mor, leylak, siyahımsı yeşil ve sarımsı kahverengi renkleri içeren iPhone 13 deri kılıfları da yine gözler önüne seriliyor.

Apple, genellikle mevsimlerin değişimlerine göre farklı renkte kılıfları piyasaya sürer. Şirket, en son ilkbaharda daha renkli kılıflar getirirken, şimdi ise sonbahara doğru yukarıda gördüğünüz renkte kılıfları karşımıza çıkaracak.

Apple’ın yeni iPhone’larına ek olarak yarın, Watch Series 7 ve AirPods 3 kablosuz kulaklarını tanıtması da bekleniyor. Yine her iki üründe bazı tasarım iyileştirmeleri alacak ve yazılım tarafında da şirket bir takım geliştirmeler yapacak.

Peki sizler iPhone 13 serisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşın…

iPad mini 6’nın özellikleri ve fiyatı hakkında yeni detay!

Cevap bırakın