iPhone 13 duvar kağıtları yayınlandı! İşte indirme linkleri

0

Apple, dün gerçekleştirdiği etkinlikte merakla beklenen iPhone 13 serisini tanıttı. Şirket bunun yanı sıra yeni tableti iPad mini’yi de sürpriz bir şekilde duyururken, ayrıca akıllı saat kategorisine de Watch Series 7 modelini ekledi.

Özellikle yeni iPhone’ların piyasaya çıkmasıyla birlikte Apple, internet sitesinde bir önceki iPhone 12 ve 12 mini modellerinin fiyatında küçük bir indirime gitti. Buna ek olarak iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin de satışlarını durduruldu.

Apple iPhone 13 ve iPhone 13 mini tanıtıldı

iPhone 13 serisinin duvar kağıtları artık indirilebilir

Apple’ın yeni telefonları, her yıl olduğu gibi yine yepyeni duvar kağıtlarıyla geldi. Geliştiriciler ise bu duvar kağıtlarını stok olarak bulmayı başardı ve kullanıcılarla paylaştı.

iPhone 13 duvar kağıtlarını cihazlarınıza indirip, uygulayabilirsiniz.

Apple, iPhone 13 ailesi için toplam 9 adet duvar kağıdı sunuyor. Bunlardan dördü iPhone 13 Pro için tasarlanırken, geriye kalanlar ise diğer standart modeller için tasarlandı. Bunların hepsinin geçen yılki modellerle uyumlu olduğunu da belirtelim.

Sizler de en yeni iPhone’ların duvar kağıtlarını cihazınıza uygulamak istiyorsanız, buraya tıklayarak karşınıza çıkan ekrandan duvar kağıtlarını indirebilirsiniz. Bunu ister koleksiyon şeklinde, isterseniz de tek tek olarak indirilebilirsiniz. Tercih tamamen sizlere kalmış.

 

Cevap bırakın