Apple iPhone 13 ve iPhone 13 mini tanıtıldı

0
Şık ve dayanıklı bir tasarıma, loş ışıkta daha iyi fotoğraf ve videolar için gelişmiş yeni çift kamera sistemine sahip ve Sinematik modu sunuyor…
Apple, beş renk seçeneğiyle, şık düz kenarlarıyla etkileyici bir tasarıma sahip iPhone 13 ve iPhone 13 mini’yi tanıttı. Her iki modelde de bir iPhone’da bugüne kadarki en gelişmiş çift kamera sistemi ile birlikte – daha büyük piksellerle ve loş ışıkta fotoğraf ve video çekiminde iyileştirmeler sunan sensör bazlı optik görüntü stabilizasyonuna (OIS) sahip yeni Geniş kamera, kamerayı Fotoğrafik Stillerle kişiselleştirmenin yeni bir yolu ve görüntülü hikaye anlatımına yeni bir boyut getiren Sinematik mod gibi büyük inovasyonlar bulunuyor.
iPhone 13 ve iPhone 13 mini; A15 Bionic ile hızlı bir performans ve güç verimliliği, daha uzun pil ömrü, daha parlak Super Retina XDR ekran, Ceramic Shield ön yüzey sayesinde olağanüstü dayanıklılık, 128 GB ile iki kat artırılan başlangıç düzeyi depolama kapasitesi, suya dayanıklılık için IP68 derecesi ve 5G deneyimi sunuyor.

“Müşterilerimiz her gün iPhone’a güveniyor. Bu nedenle, iPhone 13 ve iPhone 13 mini’yi daha güçlü, daha yetenekli ve kullanması daha eğlenceli olacak şekilde tasarladık,” diyen Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak sözlerini şöyle sürdürdü: “Her iki telefon da muhteşem tasarıma, etkileyici bilişimsel fotoğraf teknolojileri barındıran gelişmiş kamera sistemine sahip ve hepsi, müşterilerin ihtiyaç duyduklarında iPhone’larına güvenebilmelerini sağlamak için olağanüstü dayanıklılık, suya dayanıklılık ve pil ömründe büyük bir artışla birlikte sunuluyor. iOS 15 ve yerleşik gizlilikle sıkı bir şekilde entegre olan tüm bu özellikler iPhone 13 ve iPhone 13 mini’yi tartışmasız bir tercih haline getiriyor.”

Cevap bırakın