İlginizi çekebilecek Xiaomi ürünleri

0

Xiaomi, akıllı telefon haricinde tekstil ve ulaşım sektörleri başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteriyor. İlginizi çekebilecek Xiaomi ürünleri ile karşınızdayız.

Kullanıcılar Seçti: İşte En Popüler 10 Akıllı Telefon

İlginizi çekebilecek Xiaomi ürünleri

XIAOMI Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Kompakt, uygun fiyatlı ve oldukça kullanışlı olan elektrikli scooter modelleri hızla gelişmeye devam ediyor. Xiaomi tarafından üretilen Mi Pro 2 elektrikli scooter, 100 kilogram taşıma kapasitesine sahip.

Yaklaşık 45 kilometre mesafe gidebilen modelin Lityum ion bataryası 8 saatte şarj oluyor. Disk frene sahip olan cihazın kutusundan 1 adet Mi Pro 2 Elektrikli Scooter, 1 adet Adaptör ve 1 adet Şifreli Kilit çıkıyor.

Buraya tıklayarak Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter modelini satın alabilirsiniz.

XIAOMI Mi TV Stick

Akıllı televizyona sahip olmayan veya televizyonlarını kişiselleştirmek isteyen kullanıcılar için üretilen Xiaomi Mi TV Stick, 8 GB depolamaya sahip. Oldukça küçük boyutlara ve iyi kullanım deneyimine sahip olan cihaz, kumanda ile birlikte geliyor.

MP4,MOV,AVI,TS ve MKV video formatlarını destekleyen cihazda 1080p görüntü oynatılabiliyor.

Buraya tıklayarak Xiaomi Mi TV Stick modelini satın alabilirsiniz.

XIAOMI DR.BEI BET-C01 Sonic

Diş fırçası üretimi yapan Xiaomi, DR.BEI BET-C01 modeliyle karşımıza çıktı. 30s bir yer değiştirme uyarısı sayesinde daha efektif diş fırçalama imkanı sunan cihaz, ağız sağlığına önem veren kullanıcılar için üretildi.

4 farklı hız kademesi bulunan cihaz, şarj istasyonu ile birlikte geliyor. Cihazın kutu içeriğinde USB Kablo, 2 adet Başlık, Diş Fırçası ve Saklama Kutusu bulunuyor.

Buraya tıklayarak Xiaomi DR.BEI. BET-C01 Sonic modelini satın alabilirsiniz.

XIAOMI Mi Robot Vacuum Mop Essential

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen robot süpürgeler, birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelmeyi başardı. Mi Robot Vacuum Mop Essential modeli ile karşımıza çıkan Xiaomi, kullanıcılara hem süpürme hem de mop özelliği sunuyor.

Cihaz, yaklaşık 90 dakika kullanım süresine ve 5 saat şarj süresine sahip. Mop özelliği için 0.20 Litre hazneye sahip olan cihaz, beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Buraya tıklayarak Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential modelini satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın