Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İncelemelerCep TelefonuHuawei Pura 70 Ultra : Detaylarına Kadar Premium Bir Cihaz

  Huawei Pura 70 Ultra : Detaylarına Kadar Premium Bir Cihaz

  Üst seviye bir telefon alırken genellikle tasarım detayları, işlemci gücü ve kamera yetenekleri gibi detaylara bakarız. Tüm bu detaylar ve fazlası için Huawei Pura 70 Ultra’nın sınıfı rahatlıkla geçer performanslar sunabildiğini söylemek mümkün.

  8.4mm kalınlıktaki telefon, yaklaşık 226 gram ağırlıkta olan Pura 70 Ultra’nın, yalnızca göze hoş gelen görünümü değil, sağlamlık detayını da göz önünde bulunduran bir marka.

  Bu bağlamda Pura 70 Ultra’da Kristal zırh Kunlun Glass koruma teknolojisine yer veriliyor. Bu sayede ürünün düşmelere ve hafif darbelere karşı daha dayanıklı olduğu bildiriliyor.

  Huawei Pura 70 Ultra

  Huawei, bu yeni teknoloji sayesinde ürünün çizilmelere karşı dayanıklılığının %300, düşmelere karşı da dayanıklılığının %100 artırıldığını ifade ediyor. Siz yine de dikkatli olmaya ve beraberinde gelen kılıfla ürünü kullanmaya özen gösterin.

  Xmage teknolojisinden güç alan kameralar

  Telefonun arka tarafında 50+40+50MP’den oluşan oldukça iddialı bir ana kamera sistemi mevcut ve bu sistem, Xmage görüntü teknolojisiyle ortak hareket ediyor.

  Huawei Pura 70 Ultra

  Bu sayede hareket halindeki çekimlerde de OIS desteğinin de yardımıyla net ve canlı renklerden oluşan detaylar elde edebiliyorsunuz. İster bir tatil fotoğrafçısı olarak hareket edin, ister vlog çekin, ister sevimli dostlarınızı kayda alın, isterseniz de bir konserdeki keyifli anlarınızı ölümsüzleştirin.

  Pura 70 Ultra’nın farklı ortam ve farklı koşullara kolaylıkla ayak uydurabilen bir kamera sistemi var.

  Huawei Pura 70 Ultra

  Örneğin 50 MP Ultra Işık Alan Teleskobik Kamera, 1 inç CMOS sensöre sahip ve OIS desteğiyle birlikte etkileyici sonuçlara imza atıyor. Özellikle de gün ışığında, dış mekân çekimlerinde.

  Ultra Işık Alan Teleskobik Kamera, ileri geri hareket edebilen bir lens ve büyük 1 inçlik ışık toplama sensörüyle, sıradan sahneleri özel sahneler haline getirebiliyor.

  Huawei Pura 70 Ultra

  40MP ultra geniş açılı kameranın da dış mekânlarda, manzara çekimlerinde güzel sonuçlar verdiğini gördük.

  50 MP Ultra Işık Alan Makro Telefoto Kamera (F2.1 diyafram açıklığı, OIS) da detaylara daha yakından tanık olmak ve ufak detayları dahi net bir şekilde görüntüleyebilmek için görevini yerine getiriyor.

  Huawei Pura 70 Ultra

  Kameralar, zoom tarafında da çok başarılı. İster kalite kaybı olmadan 3.5x optik zoom yapın, isterseniz de neredeyse hiç kalite kaybı olmadan 10x zoom yapın. Yakaladığınız detayların kalitesinden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Öte yandan, 100X dijital zoom da var. Yani evet, İstanbul boğazının bir kıyısından öteki kıyısına kadar yakınlaşabilirsiniz.

  6.8 inç değerde ekran

  LTPO OLED teknolojisinin kullanıldığı ekran, 120Hz tazeleme değerini de sunuyor. Böylece ihtiyacınıza göre video ve oyun deneyimlerinizde daha akıcı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Ekranımız 2844 × 1260 çözünürlük ve 460ppi değeri sunuyor. Maksimum parlaklık değeri ise 2500nit. Tabii dahası da var.

  Huawei Pura 70 Ultra

  HUAWEI X-True görüntüleme teknolojisi ve HDRVivid teknolojisi sayesinde hem iç hem de dış mekân deneyimlerinde etkileyici görüntülerle karşılaşabiliyorsunuz. Öte yandan ekran, dış mekân deneyimlerinde yansımaları olabildiğince engelleyebilen bir yapıya sahip. Bu da daha iyi görüntüleme anlamını taşıyor.

  Kirin 9010 işlemcisiyle geliyor

  Pura 70 Ultra’da güçlü Kirin 9010 işlemcisi var. Buna 16GB RAM ve 512GB dahili depolama detayları eşlik ediyor. İşletim sistemi tarafında da Android tabanlı güncel EMUI 14.2 işletim sistemi var. Arayüz gayet sade ve kullanım kolay.

  Huawei Pura 70 Ultra

  İster Huawei’nin mağazası AppGallery’ye giderek, isterseniz de oyun ve uygulama geliştiricilerin resmi sitelerine giderek uygulamaların APK dosyalarını indirerek kullanabilirsiniz. Ve evet, Google uygulamalarını da bu cihazda rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Gmail’den tutun da YouTube’a kadar zengin bir yelpaze sizi bekliyor.

  Huawei Pura 70 Ultra

  Ürün, oyun çalıştırma tarafında da etkileyici bir performans sunuyor. Örneğin Call of Duty Mobile’ı en yüksek grafik ayarlarında, herhangi bir donma ve aşırı ısınma faktörü olmadan oynayabildik. Bu da şu anlama geliyor. Bu ürünü satın aldığınızda, önümüzdeki birkaç sene boyunca oyunları üst seviye detaylar ve akıcı görsellerle oynayabileceksiniz.

  Huawei ürün ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN