Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  DonanımHuawei MatePad 11 PaperMatte : Eğitim ve iş dünyası için tasarlandı

  Huawei MatePad 11 PaperMatte : Eğitim ve iş dünyası için tasarlandı

  MatePad 11 PaperMatte , ihtiyaçlarınız doğrultusunda hem iç hem de dış mekânlarda kullanabileceğiniz bir tablet. Yalnızca tablet modunda değil; klavyesi yardımıyla laptop modunda kullanabilir, kalemiyle de bir çizim istasyonuna dönüştürebilirsiniz.

  PaperMatte, 6.85mm kalınlıkta ve yaklaşık 499 gram ağırlıkta. İnce ve hafif yapıda olduğunu, çantanızla bir yerden bir yere giderken rahatlıkla taşıyabileceğinizi söyleyebiliriz.

  Köşelerden yumuşatılmış ve neredeyse dümdüz bir tabletten söz ediyoruz. Ufak bir çıkıntı olarak arka taraftaki 13MP değerdeki kamera modülünü gösterebiliriz. Dolayısıyla ürünün masaya koyarken kamera detayını unutmadan hareket etmeniz önemli.

  MatePad 11 PaperMatte

  Tabletimizin bünyesinde Type-C bağlantı noktası ve manyetik klavyeyi eşleştirebilmemiz için kablosuz bağlantı noktası mevcut. Hızlı şarj ve kablosuz kolay bağlanabilirlik gibi detaylar günümüzde oldukça önemli. Öte yandan, işitsel faktörleri de es geçmemek gerekiyor. Neyse ki bu tabletimizde tam 4 hoparlörden oluşan bir sistem var. Bir kulaklığa ihtiyaç duymadan bir şeyler izleyebilir, oynayabilir ya da dinleyebilirsiniz.

  MatePad 11 PaperMatte

  3:2 oranda 11.5 inç ekrana sahip

  MatePad 11 PaperMatte, iyi görüntüleme yapabildiği gibi kalemle gerçekleştireceğiniz dijital çizimlerde de başarılı performanslar sunuyor.

  Üniversite öğrencilerinin ve kariyerlerine başlayan genç profesyonellerin bilgisayar gereksinimlerini karşılamayı amaçlayan tablet, hareket halindeyken dahi rahat okuma deneyimi sunabilen ekrana sahip.

  Parlama ve yansıma gibi can sıkan detayları büyük ölçüde engelleyebilen ekran, aynı zamanda sanki dokulu kâğıt üzerinde çizim yapıyormuşsunuz hissini de sunabiliyor. Ek olarak üründe yeni bir fırça özelliği ve 15x tuval yakınlaştırma özelliği var. Bu sayede daha detaylı çalışmaları daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz.

  MatePad 11 PaperMatte

  2200 x 1440 çözünürlüklü IPS ekran, 3:2 görüntüleme oranına sahip. Yani diğer pek çok tablete kıyasla ekranda tek seferde daha fazla detayı gösterebiliyor. Huawei, bu tercihleri genellikle laptopları tarafında yapıyor, ama görünüşe göre tabletlerini de geri planda bırakmak istemiyor.

  Bu büyük ekranda isterseniz aynı anda birden fazla uygulamayla ilgilenebilirsiniz. Hatta toplamda dört farklı uygulamayı açma şansınız da var, ama tabii bu süreçlerde performansta biraz düşüşlerin yaşanması normal. Çoklu pencere özelliği, tableti daha verimli kullanmak isteyenler için göz önünde bulundurulması gereken bir detay.

  MatePad 11 PaperMatte

  Ekranımızın bir diğer önemli özelliği ise, 120Hz tazeleme değeri sunabiliyor olması. Bu, özellikle videolarda ve oyunlarda daha akıcı, daha net detaylarla karşılaşmak demek. Televizyonunuzu kapatabilir ve üye olduğunuz dijital içerik platformlarını Huawei tabletinizden takip edebilirsiniz. Unutmadan, yoğun mesailerinizde size yardımcı bir detay olarak sertifikalı “göz konforu” modunun olduğunu da belirtelim.

  Tabii kalem yardımıyla ekranda hızlıca notlar alabilir, fotoğrafını çektiğiniz belgeler üzerinde düzenlemeler yapabilir, bulunduğunuz ders ve toplantı ortamlarına daha iyi uyum sağlayarak tablet sayesinde verimliliği artırabilirsiniz.

  MatePad 11 PaperMatte

  Snapdragon 7 Gen 1

  Huawei MatePad 11 PapaerMatte, güçlü bir tablet. Bünyesinde 8GB RAM ve 256GB dahili depolama gibi detaylar var. İşletim sistemi tarafında da Android tabanlı HarmonyOS 3.1’i görüyoruz.

  Bu cihaz, Android oyun ve uygulamaları rahatlıkla çalıştırabiliyor. Hem yerli hem de yabancı popüler uygulamalar için Huawei’nin uygulama mağazasına gidebilirsiniz. İsterseniz oyun ve uygulamaların resmi websiteleri üzerinden APK dosyalarını da indirerek çalıştırabilirsiniz.

  Tabletimizin arka tarafında 13MP değerde kamera bulunuyor. Bu kamera, özellikle iş ve okul süreçlerinizde yardımınıza koşacaktır. f1.8 açıklık değeri bulunan kamera, fotoğraf çekim tarafında tatmin edici sonuçlar veriyor. Video tarafında da 4K çözünürlüklü çekim seçeneği dahi sunduğunu belirtelim.

  Ön kameramız ise, selfie çekimler ve internet üzerinden yapacağımız görüşmeler için yeterli performansa sahip.

  Wi-Fi 6, 2 × 2 MIMO ve Bluetooth 5.2

  Güncel bir internet altyapısına kablosuz olarak bağlanabilir ve yüksek boyutlu dosyaları kısa süreler içerisinde indirebilirsiniz. Tabii kablosuz Bluetooth kulaklıklarınızı da bu ürünle kullanabilirsiniz.

  Tablet, 7700mAh pile sahip ve hızlı şarj desteği de sunuyor. Maksimum olarak 22.5w şarj desteği sunan adaptör, ürünün kutusunda geliyor.

  Ayrıca para verip almanıza gerek kalmıyor böylece. Cihaz, tek şarj ile bir mesai gününü geride bırakmanıza yardımcı olacaktır. Ürün, tek şarj ile 10 saatin üzerinde video izlemenize de imkân sunuyor. Tabii bu videoların tablette yüklü videolar olması gerektiğini belirtelim.

  Huawei ürün ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN