Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımHuawei FreeBuds SE 2 : Keyifli deneyimler sunuyor

  Huawei FreeBuds SE 2 : Keyifli deneyimler sunuyor

  Huawei FreeBuds  SE 2 , yarı açık kulaklık tipiyle bir şeyler dinlerken bir yandan da etrafta olup bitenlere kulak verebilmenize imkân sunuyor.

  Huawei FreeBuds SE 2, yalnızca minimal tasarımı değil, aynı zamanda güncel Bluetooth 5.3 bağlantı teknolojisi ve uzun pil ömrüyle de ön plana çıkan bir ürün.

  Silikon başlığa sahip olmayan bu kulaklıklar, kulakta rahatlıkla konumlandırılabiliyor ve hareket halinde olsanız dahi kolay kolay düşmüyor. Sap kısımlarında dokunmatik mekanizmalar bulunuyor ve bu sayede gelen aramaları cevaplayabiliyor, çalan şarkıyı durdurabiliyor ya da bir sonraki şarkıya geçiş yapabiliyorsunuz. Tabii AI Life uygulaması aracılığıyla kontrolleri özelleştirme şansınız da var.

  Huawei FreeBuds SE 2

  IP54 sertifikasına sahip

  Yani terlemeye ve su sıçramalarına karşı dayanıklı kulaklıklarımız var. Spor yaparken ya da hafif yağmurlu havada yürüyüş yaparken güvenle kullanabiliriz. Tabii taşıma ve şarj kutusunun bu sertifikaya sahip olmadığını hatırlatmakta yarar var.

  Huawei FreeBuds SE 2

  Bluetooh 5.3

  Hem Android hem de iOS işletim sistemli telefonlarla kısa sürede bağlantı kurabiliyor. Gelişmiş deneyimler için telefonunuza AI LIFE uygulamasını kurmanızı da öneriyoruz. Bu uygulamayı Huawei’nin mağazasından indirmeniz önemli. Sonrasında, ses profillerinden dokunmatik kontrollere, yazılım güncellemelerine kadar pek çok detayı kontrol edebilirsiniz.

  Huawei FreeBuds SE 2

  Performans

  Huawei FreeBuds SE 2 kulaklıklarımızda 10mm sürücülere yer veriliyor. Yarı açık yapıda tasarlandıkları için bir yandan bir şeyler dinlerken bir yandan da etrafta olup bitenleri duyabiliyorsunuz, bundan bahsetmiştik.

  Dolayısıyla bu kulaklıkta hafif müzik dinleyebilir, bir şeyler izlerken keyif alabilirsiniz.

  Huawei FreeBuds SE 2

  Ses ve görüntü arasında bir senkron sorunu da yaşamadık. Eğer sert müziklerden hoşlanıyor ve derin bass detayına önem veriyorsanız, Huawei’nin silikon başlıklı ve ANC özellikli daha gelişmiş kulaklık modellerine göz atmanızda yarar var.

  Huawei FreeBuds SE 2

  Cihaz, telefon görüşmeleri tarafında da iyi bir performansa sahip. Özellikle iç mekân deneyimleri ve dış mekândayken pek gürültü olmayan ortamlarda anlaşılır görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Görüşmeler esnasında arka plandaki sesler de duyulabiliyor zaman zaman, ama bunlar ciddi bir etki oluşturmuyor.

  Huawei FreeBuds SE 2

  Pil ve şarj detayları

  Kulaklıkların her birinde 41mAh, taşıma ve şarj kutusunda da 510mAh pil bulunuyor. Ürün, beraberinde gelen Type-C kablosu aracılığıyla şarj edilebiliyor. Diyelim ki aceleniz var ve hemen ofisten çıkmanız gerekiyor. Öyleyse sadece 10 dakika şarj ederek 3 saatlik ek dinleme deneyimi elde edebilirsiniz.

  Huawei FreeBuds SE 2

  Kulaklıklar, tek şarj ile yaklaşık 9 saate kadar dinleme deneyimi sunabiliyor. Kutudaki şarj değerini de eklediğimizde, toplamda 40 saate varan deneyim mümkün.

  Huawei ürün ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN