Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  DonanımHUAWEI FreeClip, HUAWEI MatePad Pro 13,2 İnç ve HUAWEI MateBook D16 Modelleri...

  HUAWEI FreeClip, HUAWEI MatePad Pro 13,2 İnç ve HUAWEI MateBook D16 Modelleri Neler Sunuyor?

  HUAWEI, ‘Fashion Forward’ konsepti çerçevesinde sunduğu giyilebilir ürün serisinin yeni modellerini, 12 Aralık’ta Dubai’de gerçekleştirdiği ‘Güzelliğin Yaradılışı’ temalı bir etkinlikte tanıttı. HUAWEI FreeClip, HUAWEI MatePad Pro 13,2 İnç PaperMatte Edition ve HUAWEI MateBook D16 da etkinlik kapsamında tanıtılan ürünler arasındaydı.

  Yeni nesil açık tasarımlı kulaklık: HUAWEI FreeClip

  HUAWEI FreeClip, hareket halindeyken konforlu bir dinleme deneyimi sağlayan C-köprüsü tasarımı ile geliyor. Açık tasarıma farklı bir inovasyon katan cihaz, 10.000’den fazla küresel insan kulağı verisi, mikron düzeyinde ergonomik işçilik ve 25.000’den fazla güvenilirlik testi eşliğinde tasarlandı. C-köprüsü tasarımı, kulaklıklar için hem klips hem de konnektör işlevi görerek, kullanım konforunu ve performansı artırıyor.

  FreeClip, kendisi kulaklıklar ile 8 saat, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında ise 36 saate kadar dinlemeyi destekliyor. Bu sayede seyahatlerinizde kesintisiz müzik ya da dizi/film deneyimini HUAWEI FreeClip kulaklık ile yaşayabilirsiniz. FreeClip ayrıca, kullanıcının sağ-sol kulak tanımlamasını otomatik yaparken, Yapay zeka destekli ‘Crystal-Clear’ aramaları ve çift cihaz bağlantısını da destekliyor.

  HUAWEI FreeClip modeli tasarımındaki açık yapısı ile sporda, işte müzik dinlerken aynı zamanda çevreyi duyabilmenize, bu sayede farkındalığınızın olduğu bir ortam sağlarken, bir diğer yandan kulağın içine takmanız gereken klasik kulaklık modellerindeki kulak ağrısı ve oluşabilecek kulak problemlerinin de önüne geçmiş oluyor.

  Geniş ekranlı tablet arayanlara: HUAWEI MatePad Pro 13,2 İnç

  HUAWEI ayrıca iş yaşamında yaratıcılığı artırmak üzere tasarlanan ve farklı ofis görevlerini yüksek performansla gerçekleştiren HUAWEI MatePad Pro 13,2 inç ürününü pazara sunduğunu duyurdu. Günümüzün popüler geniş ekranlı tablet modellerine kendi tarzı ile bir yenisini ekleyen HUAWEI, MatePad Pro 13,2 inç modeli 5,5 mm kalınlığında ve 580 gram ağırlığında geliyor.Geniş bir esnek OLED esnek ekrana sahip olan tablet, bu alanda bir ilki başarıyor. 3,4 mm’lik çerçeveleriyle %94’lük ekran-gövde oranına sahip olan ürün aynı zamanda, şimdiye kadar üretilmiş en ince, en dar çerçeveli ve en yüksek ekran-gövde oranına sahip tablet olma özelliğine sahip. Ek olarak, MatePad’in Renk Yakalama özelliği, kullanıcıların başka bir uygulamadan bir renk seçmesini ve doğrudan kullanmasını sağlıyor.

  HUAWEI X-True Display ve HUAWEI SOUND teknolojileriyle desteklenen tablette, üst düzey görsel ve işitsel deneyim ön plana çıkıyor. 3. nesil HUAWEI M-Pencil kalem ve HUAWEI Akıllı Manyetik Klavye de bu deneyimi ve yaratıcı çalışmaları destekliyor. 3. nesil M-Pencil yenilikçi NearLink teknolojisi ile tablete hızla bağlanıyor. 10.000’den fazla basınç algılama seviyesini destekleyen ürün, yüksek bir dokunuş duyarlılığına sahip. NearLink’in düşük gecikme süresi, güçlü parazit önleme, doğru konumlandırma, yüksek verim, eşzamanlılık ve güvenilirlik özellikleri, M-Pencil’ın üstün performansına katkıda bulunuyor. Yeni HUAWEI Akıllı Manyetik Klavye ise gerektiğinde çıkarılabiliyor ve içerdiği tam alanlı dokunmatik yüzeyle, tabletin bir dizüstü bilgisayar gibi kullanılmasını sağlıyor.

  Sevilen laptop modeli yenilendi: HUAWEI MateBook D16

  Tablet ve kulaklık yanında sevilen HUAWEI MateBook dizüstü bilgisayar ailesinde D16 modelini de yenileyen HUAWEI, lansmanda tüketicilerin beğenisine gelişmiş laptop modelini de ekledi.

  HUAWEI MateBook D16, 16 inç Eye Comfort ve FullView Ekranı ile geniş bir ekran alanı sunarken, ana akım 15,6 inç dizüstü bilgisayarla aynı ağırlığa sahip. Cihazda Intel’in gelişmiş 13. Nesil Core H serisi işlemcisi, yüksek performans gerektiren çoklu görevlerin üstesinden kolaylıkla gelebiliyor. Böylece 16 inç güçlü ve aynı zamanda şık bir laptop modeli arayanlar için HUAWEI MateBook D16 modeli piyasadaki yerini alacak.

  Söz konusu cihazlar Türkiye’de satılmaya başlandığında MediaMarkt mağazalarında ve MediaMarkt.com.tr üzerinden satın alınabilir olacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN