Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerİnovasyonHTC 10 için lansman tarihi duyuruldu

  HTC 10 için lansman tarihi duyuruldu

  Ekran_Resmi_2016-03-23_13_44_28

  Teknoloji dünyasında son dönemin öne çıkan modelleri iPhone SE, Galaxy S7, LG G5 şeklinde devam ediyor. Çok sayıda yeni model var ve rekabetin uçlarda yaşanacağı bir yıla dair bolca sinyal söz konusu. Doğal olarak potansiyel kullanıcılar da bu durumdan gayet memnun durumdalar; çok daha iyi tasarımlara sahip, güncel teknolojilerle donatılmış cihazlar satışa sunuldu veya sunulmaya hazırlanıyor. Tanıtımı beklenen üst segment modellerden biri ise HTC 10.

  Tayvan merkezli şirketin 2016’daki iddialı modeli için uzun süredir beklenen haber geldi. HTC, resmi tanıtım tarihini duyurdu. Buna göre HTC 10, 12 Nisan 2016 tarihinde lanse edilecek. Bununla birlikte tanıtım için planlanan yüksek segmentli bir etkinliğim olmayacağı kaydediliyor. HTC, söz konusu Android’li modeli internet üzerinden yayınlanacak kompakt bir lansman eşliğinde duyuracak. Tüm teknik detayları ve cihazın öne çıkan özellikleri de böylelikle resmiyet kazanmış olacak. Merak edilen sorular arasında HTC 10 fiyatı ve HTC 10 Türkiye satış tarihi de var. Bu konularda da yanıtların verilmesi bekleniyor.
  HTC-One-M10-teaser-01

  HTC 10 için beklenen teknik detaylar arasında 5.1 inç ekran, Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi, Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti, öncül model HTC One M9’a göre daha iyi kamera konfigürasyonları ve birçok konuda geliştirmeler öne çıkacak.

  HTC’nin tanıtımını 12 Nisan 2016’da gerçekleştireceği yeni akıllı telefonuna dair tüm detaylar anbean Media Trend’de olacak. Takipte kalın.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN