Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobilandroidHONOR Magic6 Pro ve HONOR Magic V2 için Android 15 Beta programı yayınlandı

  HONOR Magic6 Pro ve HONOR Magic V2 için Android 15 Beta programı yayınlandı

  HONOR, Android 15 Beta 1’i 10 Mayıs’tan itibaren HONOR kullanıcıları için kullanıma sunduğunu duyurdu.

  HONOR Magic6 Pro ve HONOR Magic V2 bu güncellemeyi alan ilk iki cihaz oldu. Bu program, HONOR kullanıcıları için en son Android güncellemelerine erken erişim sunarak yeni özellikleri test etmelerine ve kullandıkları uygulamaların HONOR amiral gemisi akıllı telefonlarıyla uyumluluğunu artırmalarına olanak tanıyor. Kullanıcı deneyimi, gelişmiş güvenlik ve gizlilik, optimize edilmiş cihaz kaynak yönetimi ve daha birçok deneyim optimizasyonunu Android 15 ile çok daha iyileşiyor. 

  Android 15 ile kullanıcılar artık kişisel bilgilerini daha güvenli bir cihaz ortamında daha fazla denetimle koruyabiliyor.  Üçüncü taraf uygulamaların özel kullanıcı verilerini toplamasını önleyerek reklam içerikleri gibi hizmetlerin farklı bir alanda çalıştırılmasına olanak tanıyan SDK sanal alanını da bu program ile geliyor. Ayrıca kullanıcının gizlilik deneyimini daha da geliştirmek için Android 15, kullanıcıların kamera veya mikrofon gibi özellikler için izinleri yönetirken ve kullanırken, gizlilik korumalarının detaylarından daha fazla haberdar olmalarını sağlayan yeni bir izin yönetimi portalı ile geliştirilmiş bir gizlilik göstergesi sunuyor.

  Android 15, Oyun Uygulamaları gibi yoğun güç kullanan programların cihazın güç sistemiyle nasıl etkileşime girdiğini yönetmeye yardımcı olan Android Dinamik Performans Çerçevesini (ADPF) geliştirmeye devam ederek cihazın GPU, CPU ve soğutma sistemindeki ihtiyaçlarına daha iyi yanıt vermesine ve uzun süre arka planda çalışan uygulamaların enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanmasına yardımcı oluyor…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN