Galaxy S9 özellikleri yanlışlıkla açıklandı!

0

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için sadece birkaç hafta kaldı. MWC 2018’in bir gün öncesinde Samsung yeni nesil mobil cihazlarını bizlerle buluşturacak. Elbette her zaman olduğu gibi öncesinde birçok kaynaktan cihazların sızıntılarını gördük. Ama bu sızıntılar doğru bile olsalar asla resmi kaynaklar üzerinden yapılmamışlardı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ nakliyeci tarafından sızdırıldı

Yapılan dev sızıntının ardından Samsung tarafında herhangi bir açıklama gelmezken cihazların tüm özellikleri de gözler önüne serilmiş oldu. S9 ekranı bir önceki versiyon olan Galaxy S8’in getirdiği kuralları değiştirmeyecek ve 5.8 Quad -HD OLED ekran ile gelecek.

Bu kez Note 8 modelinde olduğu gibi yine çift kamera kullanılacak ama S9’un sloganının kamera üzerinden yapıldığını unutmamak gerekiyor.

Galaxy Note 5 Oreo güncellemesi geliyor!

Kurye tarafından listelenen özelliklerden bazıları ise pek gerçekçi durmuyor. Cihazın Exynos 8895 işlemci modeline sahip olduğu söylense de, bir önceki nesile ait bir işlemciyi Samsung‘un kullanacağını pek sanmıyoruz. Aynı zamanda 3D Touch destekli ve baskıya cevap veren bir ekran olduğu da söyleniyor. Şirketin böyle bir hata yapacağını da düşünmüyoruz.

Her ne olursa olsun, cihazın Mart ayında satışa çıkacağını unutmamak gerekiyor. Samsung özel etkinliği de 25 Şubat’ta düzenlenecek.

Cevap bırakın