Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için Android Oreo yayınlandı

0

1,34 GB’lik güncelleme, Türkiye’deki Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcılarına sunuldu. İşte detaylar…

Android Oreo güncellemesinin ülkemizdeki kullanım oranına önemli ölçüde etki edecek bir gelişme olarak Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için ‘yazılım güncellemesi’ zamanı!

Eğer Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ kullanıcısıysanız, uzun süredir beklenen Android Oreo güncellemesi almaya başlayabilirsiniz. Bunun için cihazlarınızın Ayarlar sekmesini ziyaret ederek yazılım güncelleme bölümüne göz atabilirsiniz. Buradan manuel olarak işlem gerçekleştirilebilir, bir hatırlatma olarak yazılımı WiFi ağından indirmek, veri kullanımı açısından iyi bir fikir olabilir.

Yeni Android güncellemesi, her iki akıllı telefona birden gelirken, söz konusu cihaz sahipleri son derece ilginç bir dizi özelliğe de merhaba deme imkanı bulacak. Bunlardan belki de en önemlisi Samsung’un arayüzü Samsung Experience 9.0 desteği. Bunun dışında güvenlik tarafında da önemli geliştirmeler kullanıma sunuluyor.

Android Oreo ile birlikte Samsung’un iki amiral gemisi modeline başka özellikler de geliyor. İkonlar, vb görsel değişiklikler, artan stabilizasyon, hız ve performans iyileştirmeleri fark ediliyor. Android Oreo ile gelen tüm yenilikleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan MediaMarkt’ta satışa sunulan Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerini incelemek ve online alışveriş keyfi için buraya tıklayabilirsiniz.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın