Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiGalaxy S6 ve Galaxy S6 edge için iddialı hedef

  Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için iddialı hedef

  Samsung_Galaxy_S6_Lifestyle

  Samsung’un geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu iki iddialı akıllı telefon modeli Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge için yeni satış hedefleri Almanya’da basına yansıdı. Güney Koreli teknoloji şirketinin artan akıllı telefon rekabeti ve dünyanın birçok ülkesinde düşen penetrasyona karşın 2015 yılı sonuna kadar 45 milyon ünite cihaz satmayı hedeflediği açığa çıktı.

  Geçtiğimiz yıl Galaxy S serisinde beklentilerin altında satış gerçekleştiren şirketin, Galaxy S6 ve S6 edge ile bunu telafi etmeyi amaçladığı görülürken hedeflerin daha önce açıklanan ’50 milyona yakın satış’ düzeyine de nispeten yakın olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

  Galaxy S5’teki tasarım yapı taşlarını ve donanıma yönelik özellikleri, 2015 yılının ilk çeyreğinde Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress 2015 kapsamında duyurduğu modellerle ileri seviyeye taşıyan Samsung, iddiasını bir kez daha ortaya koyuyor.

  Lifestyle_05-630x472

  Şirketin Galaxy S5’in devamı niteliğindeki Galaxy S6 modeline ek olarak Galaxy S6’nın çift kenar ekranlı versiyonu olarak sunulan Galaxy S6 edge modeli de tüketicilere değişik alternatifler sunulması anlamı taşıyordu. Satış adetlerini de tek model üzerinden değil, iki modeli kapsayacak şekilde belirleyen Samsung, bu sayede söz konusu miktarın da oldukça yüksek bir sayıya gelmesini sağladı. Buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz gibi şirket, kısa süre önce Galaxy S6 ve s6 edge modelleri için birer yeni renk alternatifini de Türkiye’de satışa sunmuştu.

  Akıllı telefon rekabetinde iddialı oyunculardan biri olan Samsung adına hedeflere ulaşılıp ulaşılmayacağı, yıl sonuna doğru yanıtları ortaya çıkacak önemli bir soru işaret durumunda. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN