Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiGalaxy S6 ve Galaxy S6 edge’e yeni renkler

  Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’e yeni renkler

  Galaxy_S6_Blue_Topaz_Art_Photo

  Samsung Electronics, Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in iki yeni renginin lansmanını yaptı. Halihazırda piyasada olan İnci Beyazı, Safir Siyahı ve Altın Platin renklere ek olarak, uzun süredir beklenen Topaz Mavisi Galaxy S6 ve Zümrüt Yeşili Galaxy S6 edge de Temmuz ayında tüketicilere sunulacak.

  Topaz Mavisi Galaxy S6, tamamen Galaxy S6’ya özgü olan ve yılın en moda renklerini yansıtan çarpıcı ama incelikli mavi tonuyla sahneye çıktı. Bu yeni rengiyle yepyeni bir görünüme kavuşan S6, tarzına önem verenler için ideal seçenekler arasında. Renk trendleri öngörülerinde bulunan birçok lider kuruluşa göre, 2015’in en popüler renkleri arasında mavi renk başı çekecek.

  SM-G920F_001_Front_Blue_TopazDünyaca ünlü Britanyalı psikolog Dr. Donna Dawson bu renkle ilgili olarak şunları söyledi: “Topaz Mavisi Galaxy S6’yı seçen kişilerin daha özgüvenli, zor beğenen, seçici, duyarlı, detaycı ve sezgisel olma olasılığı yüksektir. Rengin ‘parlaklığı’ kendinden emin ve ne istediğini bilen insanları daha çok çekecektir.”

  Samsung, daha önce benzeri görülmemiş Zümrüt yeşili rengiyle daha sofistike bir görünüm arayan tüketicilerinin karşısına çıkıyor. Sadece Galaxy S6 edge için mevcut olan Samsung’un en yeni rengi Zümrüt Yeşili, Samsung’un “estetiğin amaçla buluştuğu” tasarım felsefesindeki uyuma örnek oluşturuyor.

  S6_Edge_White_Green_OOH_HDawson, bu renkle ilgili olarak da şunları söyledi: Tercih ettikleri renk Yeşil olan insanlar genellikle dengeli, sadık, çalışkan, dürüst ve iyi niyetlidirler ve başkalarını önemserler. Son derece gelişmiş bir ahlak anlayışıyla iyi yurttaşlar olmaya çalışabilirler ve yalınlığı severler. ‘Yeşil’ ayrıca yeni hayatı ve yeni başlangıçları temsil eder ve çoğu zaman ‘umut’ ve yenilenmiş canlılık ve enerji için esin verir. Dostluğu ve başkalarıyla bağ kurmayı ifade eder. Yeşilin huzursuzluk duygusunu azalttığı da kanıtlanmıştır.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN