Forza Motorsport 7 duyuruldu

0

Xbox One X ile 60 fps hızda 4K görüntü çözünürlüğü deneyimine imkan tanıyan Forza serisinin 2017 yılında piyasaya sürülecek yeni bölümü E3 2017 kapsamında duyuruldu. Adrenalin dolu bir video da yayınlandı. İşte detaylar…

Yarış oyunu denildiğinde söz konusu Xbox ise akla gelen ilk oyunlerdan biri şüphesiz Forza Motorsport. Amerika Birleşik Devletleri’nde gerçekleştirilen E3 oyun fuarı kapsamında Microsoft’un beklenen oyunu Forza Motorsport 7 duyuruldu. Oyunun 3 Ekim 2017’de oyun severlerin konsollarına ve PC’ylerine merhaba diyeceği belirtildi.

Forza Motorsport 7 ile gelen önemli değişikliklerden biri Xbox Play Anywhere özelliği ile bu oyun serisinin artık PC kullanıcıları tarafından da rahatlıkla oynanabilecek olması. Microsoft mağazasından indirilebilecek oyun sadece Windows 10 tabanlı bilgisayarlarda oynanabilecek.

PC, Xbox One ve Xbox One X platformları için sunulacak

Yarış oyunu severlerin tüm beklentilerini karşılamayı vaat eden Forza Motorsport 7, Xbox One’ın yanı sıra yeni Xbox One X konsolluyla da oynanabilecek. Oyunun 4K çözünürlükte yayınlanan videosunda yağış efektleri, iddialı otomobiller ve araç içi sürüş deneyimleri oldukça çarpıcı görünüyor.

Haberin devamında oyunun ‘yok artık’ demenize neden olma potansiyeline sahip duyuru videosunu izleyebilirsiniz. Kemerlerinizi bağlamayı unutmayın, iyi seyirler…

Oyun dünyasına dair daha fazla gelişme için takipte kalınız…

Cevap bırakın