Filtre kahve makinesi satın alacaklara 4 öneri

0

Güne lezzetli bir kahve yudumlayarak başlamanın yeri doldurulamaz. Eğer tercihiniz filtre kahve ise teknolojiden güç alan filtre kahve makinesi ürünlerini kullanmak size zaman kazandırır.

Filtre kahve makineleri, su haznesi, cam ya da paslanmaz çelik sürahisi, sert ya da hafif içimli kahve seçeneği, kahvenizi daima sıcak tutma yeteneği, damlama önleme teknolojisi ve kullanılmadığında otomatik kapanma emniyetiyle oldukça gelişmiş ürünler.

Bu yazıda, sizin için MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim 4 farklı markanın filtre kahve makinelerini inceledim ve satın alma kararınıza yardımcı olmaya çalıştım. Hazırsanız gelin hemen başlayalım:

BOSCH TKA6A043 filtre kahve makinesi

Bosch TKA6A043 Filtre Kahve Makinesi

Size önereceğim ilk filtre kahve makinesi, Bosch firmasının TKA6A043 model ürünü. Aromalı ve lezzetli kahveler hazırlamak için size pratik bir çözüm sunan bu ürün, kolay doldurulabilen su tankı ve daima kahvenizi sıcak tutan cam sürahiyle birlikte geliyor. Kahvenizin tadının bozulmaması için kireç önleme özelliğine de sahip olan bu ürün, aroma tuşu sayesinde tam aromalı kahve hazırlama imkânını da size sunuyor. Bosch’un bu şık kahve makinesi, damlama emniyeti fonksiyonuyla cam sürahinizi sıcak tutan plakanın daima temiz kalmasını sağlıyor.

PHILIPS HD7462/20 Filtre Kahve Makinesi

Philips HD7462/20 Filtre Kahve Makinesi

Sabahları lezzetli filtre kahveler yudumlamak için tercih edeceğiniz bir başka ürün ise Philips firmasının HD7462/20 model filtre kahve makinesi. Her fincanda aynı kahve tadını alabilmeniz için aroma karıştırıcı fonksiyonu bulunan bu ürün, 1.2 litrelik su tankı ve lezzeti daima muhafaza eden cam bir sürahiyle geliyor. Kahvenizi daima sıcak tutan bu şık ürünün aksesuarlarını gerektiğinde bulaşık makinesinde bile yıkayabilirsiniz. Damlama önleme ve kullanılmadığında otomatik kapanma teknolojisi ürünün diğer artılarından.

ELECTROLUX ErgoSense EKF 5300 Timer filtre kahve makinesi

Electrolux ErgoSense EKF 5300 Filtre Kahve Makinesi

Lezzeti korumak için PureAdvantage adlı değiştirilebilir su filtreleme sistemine sahip olan Electrolux firmasının ErgoSense EKF 5300 model filtre kahve makinesi, dikkate değer seçeneklerden biri. Aroma Seçme Özelliği ile kahvenizin sertliğini dilediğiniz gibi ayarlama imkânı sunmasıyla dikkat çeken bu ürün, iki taraflı su seviye göstergesi, 10 fincanlık kapasitesi, kahvenizi daima sıcak tutma yeteneğiyle öne çıkıyor. Cihaz, kahvenizi sıcak tutarken belli zamanlardan otomatik kapanarak güvenliği de üst seviyede tutuyor.

MELITTA Enjoy Top filtre kahve makinesi

Melitta Enjoy Top Filtre Kahve Makinesi

Size önereceğim son filtre kahve makinesi, yine alanında uzman bir firma olan Melitta imzasını taşıyor. Şirketin Enjoy Top model cam sürahili bu ürünü, tercihinize göre sert ya da yumuşak içimli kahveler hazırlayabiliyor.
1.25 litre su haznesi ve 15 fincan kahve hazırlama kapasitesiyle gelen ürün, kahvenizi daima sıcak tutma ve kullanılmadığı anlarda otomatik kapanma emniyeti sayesinde kullanıcı dostu. Melitta Enjoy Top adlı bu kahve makinesinin aynı özelliklere sahip, paslanmaz çelik sürahili Melitta Enjoy Top Therm adlı bir modeli daha var.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size filtre kahve makinesi seçenekleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm filtre kahve makinesi modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Pratik serinlik için masaüstü vantilatör önerileri

Hepsi bir arada (All in One) bilgisayar seçenekleri

Sporda size eşlik edecek kulaklık önerileri

Cevap bırakın