Evinizde kusursuz ses deneyimi yaşamak için

0

En yüksek kalitede film, müzik ve oyun deneyimini evinizde yaşamanızı sağlayacak bir seçenek olarak öne çıkan LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi’ne gelin yakından bakalım.

Evininizde sinema kalitesinde ses deneyimi yaşamanızı sağlayan LOGITECH Z906 model 5+1 Surround Hoparlör Sistemi, 500 Watt RMS ses çıkış gücü sunuyor. Sistemin toplam maksimum ses çıkış gücü ise 1000 Watt gibi gayet tatmin edici bir seviyeye ulaşabiliyor.

THX, Dolby Digital ve DTS destekli

Üst seviyede surround ses deneyimini sunmak üzere geliştirilen LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi, bu alandaki önemli standartları destekliyor. Üründe, THX Sertifikası, Dolby Digital ve DTS kodlu desteği mevcut olması size daha kaliteli ses deneyimi yaşamanız için gerekli altyapıyı sunuyor.

LOGITECH Z906

Etrafınızı kuşatan bir tecrübe sunuyor

LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi, evinizde en yüksek kalitede film, oyun, müzik deneyimi yaşamanızı sağlayacak bir seçenek olarak öne çıkıyor. Size evinizde sinema salonuna yakın ses deneyimi yaşatmaya aday bu ürün, 5+1 hoparlörüyle etrafınızı kuşatan bir tecrübe sunuyor.

LOGITECH Z906

Tüm ayrıntıları artık duyabileceksiniz

Film ya da müziklerde daha önceki deneyimlerinizde fark etmediğiniz en küçük detayları LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi sayesinde artık duyabileceksiniz. Ürün, örneğin filmlerde kalabalığın uğultusundan arkanızdaki ayak seslerine kadar tüm ayrıntıları duymanızı sağlayan bir ses deneyimi sunuyor.

Evinizde konser salonu deneyimi

Müzik ve filmlerde bas sesleri daha yüksek ve etkileyici şekilde hissetmek isteyenler için LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi, oldukça güçlü bir deneyim sunuyor. Ürünle kendinizi bir konser salonunda müzik dinler gibi hissetmemeniz için hiçbir neden yok.

LOGITECH Z906

Denetim kutusu ve uzaktan kumanda rahatlığı

Ürünle birlikte tüm fonksiyonları yönetebilmeniz için bir denetim kutusu ve uzaktan kumanda geliyor. Denetim kutusu üzerinden ‘subwoofer’ başta olmak üzere tüm uydu hoparlörlerinin ses seviyelerini ayrı ayrı ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz. Dilerseniz 2+1, 4+1 veya 3D ‘surround’ ses seçeneklerini aktif ederek farklı dinleme deneyimleri yaşayabilirsiniz.

LOGITECH Z906

Koltuğunuzda arkanıza yaslanın keyfinize bakın

Ayrıca koltuğunuzda arkanıza yaslandığınızda uzaktan kumandayı kullanarak, zevkinize göre istediğiniz denetimleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Kumandada ses seviyelerini o anki içeriğin ihtiyacına göre belirleyebilirsiniz.

LOGITECH Z906

Kurulumu kendiniz yapabileceksiniz

Kutusundan çıkardığınız anda kurulumunu kolaylıkla kendi başınıza yapabileceğiniz şekilde tasarlanan LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi, aynı anda birden fazla girişi destekliyor. Sistem bu sayede 3,5 mm, RCA, altı kanallı doğrudan, dijital koaksiyel ve optik girişlerle en fazla altı uyumlu cihazı bağlama imkânı sunuyor.

LOGITECH Z906

Çok farklı cihazları destekliyor

LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi, televizyon, bilgisayar, akıllı telefon, müzik oynatıcılar, tablet bilgisayar, PlayStation, Xbox, DVD oynatıcılar ve WiFi ile uyumlu. Ürün, tüm bu cihazlarla sorunsuz şekilde ve eşsiz kalitede ses deneyimini size sunmak için mutlaka dikkate almanız gereken bir seçenek. Ürünle ile ilgili daha fazla detay ve satın alma bilgilerini buradan görebilirsiniz.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda LOGITECH Z906 5+1 500W Surround Hoparlör Sistemi hakkında bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm hoparlör sistemlerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Microsoft Store’daki en popüler ücretsiz uygulamalar

Telefonunuz için en popüler duvar kâğıdı uygulamaları

Evde ‘waffle’ yapmanın pratik yolu

Cevap bırakın