En iyi kablosuz yazıcılar

0

En iyi kablosuz yazıcılar arasından seçecekleriniz ile çok sayıda cihaz kolayca bağlanarak çıktı alabilir. Kablosuz yazıcıların kullanımı kablolulardan kolaydır. Bu yazıcılar da metinden fotoğrafa kadar her türlü belgeyi yazdırmanıza izin verir ve çeşitli kağıt biçimlerini ve boyutlarını destekler. Kablosuz bir yazıcının temel avantajı, akıllı telefonlarınızdan, tabletlerinizden, PC’lerinizden vb. kablosuz ağ menzili içinde olduğunuz sürece yazdırma yapabilmenizdir. Buna ek olarak ofis ortamlarında kablo karmaşası yaratmaz.

En iyi kablosuz yazıcılar

HP Officejet Pro 8610

HP Officejet Pro 8610 yazıcı ile lazer yazıcılara kıyasla sayfa başına maliyet i% 50’ye kadar düşürmek mümkün. Mürekkep püskürtme teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli renkli baskılar sunan cihaz akıllı, telefon ve tabletlerden doğrudan çıktı alabiliyor. Ek donanım sürücü ya da bağlantıya gerek bırakmıyor.

Canon PIXMA MX922

Alışveriş sitelerinin en popüler yazıcılarından biri olan Canon’un PIXMA MX922, otuz beş sayfa kapasiteli Otomatik Belge Besleyici ünitesi sayesinde belgeleri kolayca kopyalayıp, tarayabiliyor. Faks desteği de bulunan cihaz, Otomatik Çift taraf moduyla sayfa israf etmenizi engelliyor.

Epson Expression Home XP-420

Ev kullanıcıları için kompakt tasarıma sahip bu yazıcı, sınıfının en iyilerinden biri olabilir. 2,5 inç renkli LCD kontrol paneli kullanılarak kolayca kurulup kontrol edilebilen cihaz, Epson Connect ya da iPrint uygulamalarıyla kablosuz çalışabiliyor.

Brother MFC-J870DW

Çok sayıda belgeyi hızlıca yazdırma ihtiyacınız varsa, bu yazıcıyı kullanmanızı öneririz. Mürekkep püskürtme teknolosiyle çalışan cihaz, dakikada otuz üç sayfaya kadar siyah-beyaz, yirmi yediye kadar ise renkli baskı yapabiliyor. 2,7 inç LCD ekranı sayesinde kolayca ayar desteği sunan yazıcının 100 sayfa kağıt haznesi bulunuyor.

Canon PIXMA MG7120

Altı ayrı mürekkep deposuna (gri dahil) sahip yazıcı belge ve görüntüleri ayrıntılı üretiyor. PIXMA Printing Solutions (PPS) adlı Facebook, Twitter, Evernote, Dropbox ve diğer bulut hizmetlerine destek veren sistemle gelen cihaz, anılarınızı, caps’leri ya da motivasyonel posterleri anında yazdırmanızı sağlıyor.

HP Officejet 5740

Yazdırma, tarama, faks, fotokopi gibi işlevler yazıcının önpanelindeki LCD ekrandan yapılabilirken, bilgisayar bağlantısı ve sürücü kurulumu şipşak hâlloluyor. Özellikle kenarsız fotoğraf basabilmesi, içinde yaşlılar bulunan kalabalık ailelerin gözdesi olabilir. Almanya’daki torunun Whatsapp’ten gönderilen fotoğraflarını su berraklığında fotoğraf olarak basabilirsiniz. Otomatize edilmiş çıktılar almanız gerekiyorsa NFC desteği bulunuyor, örneğin IFTTT uygulamasında tarifler oluşturup, bir internet sayfasının günlük çıktısını almak mümkün.

HP LaserJet Pro P1102w

Uzun giden mürekkebi ve küçük tasarımı ile ev kullanıcılarının ilgisini çekecektir. Mektup modunda dakikada on dokuz, a4 modunda ise on sekiz sayfa çıktı alabilen yazıcı modem ya da kablosuz ağa ihtiyaç duymaz, HP ePrint uygulamasıyla cihazlarınızı doğrudan birbirine bağlar.

Epson WorkForce WF-2650

Wi-Fi bağlantısının yanında Apple AirPrint teknolojisine sahip cihaz iPhone, iPad, iPod touch veya Mac’ten daha kolay ve hızlı yazdırma yapabiliyor. Otomatik çift taraflı yazdırma kağıt tasarruf yapmanıza olanak verirken, 150 sayfalık haznesi ise kağıt bitti mi acaba korkusu yaşamanızı engelliyor.

Epson WorkForce WF-3640

Tıpkı diğer ileri teknoloji yazıcı cihazlarında olduğu gibi, Epson WF-3640 d kablolu (USB veya Ethernet) ve Kablosuz bağlantı üzerinden çalışıyor ve dakikada siyah-beyaz on dokuz, renkli ise on baskı yapabiliyor. Toplamda 500 sayfa kapasiteli üç kağıt haznesne birkaç top kağıdı ekleyip, baskı için kağıda ihtiyacınız olduğunu unutarak yaşabilirsiniz.

Canon SELPHY CP910

Küçük ve kablosuz bir fotoğraf yazıcısı arayan Apple cihaz sahipleri için biçilmiş kaftan. Akıllı cihazlarınız ya da fotoğraf makineleriniz modeme ihtiyaç duymadan bağlantı kurabilen bu yazıcı, kağıda mürekkebi aktarırken ısıdan faydalanıyor ve bu sayede kaliteli görseller sunuyor.

Cevap bırakın