EBA için tablet önerileri

0

EBA için kullanılabilecek tablet önerilerini bu videomuzda bulabileceksiniz. Uzaktan eğitimin pandemi dönemi ile beraber yükselişe geçtiği günümüzde EBA eğitim sistemini takip etmek için bilgisayar ya da telefon tablet kullanılabiliyor. Özellikle pratikliği ve bilgisayara göre daha taşınabilir olması yüzünden tercih edilen tablet bilgisayarların EBA çalıştırabilmesi için bazı şartlara sahip olması gerekiyor.

EBA için tablet önerileri

EBA uygulamasının kullanılabileceği bir tablet bilgisayarda minimum Android 5.0 işletim sistemi olması gerekiyor. Ayrıca ön kamera, minimum 2 GB RAM ve yeterli boş depolama alanı da olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Videomuzda MediaMarkt mağazalarında ve internet sitesinde bulabileceğiniz 5 farklı tablet bilgisayarı sizler için değerlendirdik.

Öte yandan sadece Android değil aynı zamanda iPad OS kullanan Apple tablet bilgisayarlar da bu kapsamda değerlendirilebilir. Videomuzda Apple’ı da unutmadık ve 5 tablet arasında bir adet iPad modeline de yer verdik.

Önerdiğimiz tabletlerle canlı yayına bağlanmak, uzaktan eğitim yazılımlarını kullanmak gibi işlemleri yapabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz yerde internet yoksa üzerine SIM kart takılabilen bir tablet modeli ile internet sorununu da çözebileceğinizi unutmayın.

Tablet bilgisayarlar normal bir masaüstü ya da dizüstü bilgisayarın yapabildiği hemen hemen her şeyi gerçekleştirebiliyor. Elbette yüzdü 100 aynı deneyimi sunmasa da günlük ihtiyaçlar için tablet bilgisayarların da bu tarz eğitim faaliyetlerinde kullanılabileceğinin altını çizelim.

Öte yandan videomuzu izledikten sonra MediaMarkt YouTube kanalımıza abone olursanız çok seviniriz. .

Cevap bırakın