Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımDreameBot D10s : En akıllı temizlik yardımcınız

  DreameBot D10s : En akıllı temizlik yardımcınız

  Robot destekli temizlik kolaylaşıyor. Yeni nesil akıllı temizlik robotları, son yıllarda milyonlarca evin vazgeçilmez yardımcıları arasında yerlerini aldı. Bu yazımızda  DreameBot D10s akıllı temizlik robotunu yakından inceleyeceğiz.

  DreameBot D10s, şirket verilerine göre 5,000Pa emme değerine sahip. Böylelikle özellikle sert zeminlerde ve ince halı zeminlerde derinlemesine temizlik mümkün oluyor. Örneğin sert zeminlerdeki toz, yiyecek kırıntısı, evcil hayvan tüyü, saç gibi faktörler rahatlıkla temizlenebiliyor. Tabii burada ürünün çekiş gücü ve fırçasının da payı büyük.

  DreameBot D10s

  Ürün, kısa sürede evinizdeki odaları öğrenebiliyor ve engelleri gördüğünde yönünü değiştirerek temizlik işlemlerine devam edebiliyor. Yani siz onu aktif hale getiriyor ve bırakıyorsunuz. Gerisini o hallediyor diyebiliriz. Tabii burada şöyle bir soru gelebilir, “Ürün, engellere çarptıkça hasarlar oluşur mu?” Hayır, oluşmuyor. Hassas bir tampona sahip ve bu sayede can sıkıcı sonuçlar görülmüyor.

  DreameBot D10s

  280 dakika temizlik

  DreameBot D10s, 5200mAh pil değerine sahip ve bu, firmanın belirttiğine göre 280 dakikaya varan temizlik sürecini mümkün kılıyor.

  Eğer pil değeri azalırsa, şarj olmak için şarj istasyonuna doğru yol alıyor. Yani şart etmek için sizin bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Şarj işlemi tamamlandıktan sonra ise, son temizlik noktası neresiyse oraya dönüyor ve kaldığı yerden işine devam ediyor.

  DreameBot D10s

  Kısacası ürün, çoğu noktada size ihtiyaç duymadan çözümler üretebiliyor. Bu gerçekten sevindirici. Siz evde olmasanız bile temizlik devam edebiliyor ve bu da zaman tasarrufu demek.

  Ürün, su desteğiyle de temizlik sağlıyor ve su seviyesini siz ayarlayabiliyorsunuz. Örneğin mermer bir zemini temizlerken, zeminin daha parlak görünmesi için su bazlı temizlik özelliğini devreye alabilirsiniz. Sanki nemli bir bezle sert zemin temizliği yapılıyormuş gibi.

  DreameBot D10s

  Temizlik süreçlerini özelleştirmek mümkün

  Ürün, Dreamehome uygulamasıyla daha işlevsel bir konuma gelebiliyor. Örneğin, evinizde temizlenmesine gerek olmayan noktaları belirleyebilir ve özel bir temizlik haritası oluşturabilirsiniz. Temizlik saatleri ve su bazlı temizlik gibi tercihler tarafında da düzenlemeler yapabilirsiniz. Tabii ki çok katlı evler için birden fazla temizlik rotası hazırlama imkânınız da var. Odalar için sıralama yapabilirsiniz mesela.

  DreameBot D10s

  Son yıllarda “Akıllı ev” üzerine pek çok çalışma var. Bu zaten hepimizin bildiği bir konu. Birkaç komutla pek çok elektronik aleti çalıştırabiliyor, evde olmadığımız anlarda dahi yönetimi sağlayabiliyoruz. DreameBot D10s temizlik robotu da akıllı ev konseptiniz için tamamlayıcı cihazlardan bir tanesi. Cihaz, Alexa, Siri ve Google Assistant desteğine sahip. Böylece ürünü sesli komutlarınızla da yönetebiliyorsunuz.

  DreameBot D10s

  DreameBot D10s özellikler:

  Maksimum vakum/emme gücü: 5,000Pa
  Maksimum çalışma süresi: 280 dakika (Sessiz modda vakumlama ve paspaslama)
  Pil kapasitesi: 5,200mAh
  Toz kutusunun kapasitesi: 570mL
  Su tankının kapasitesi: 235mL
  En düşük gürültü düzeyi: 60dB (Paspas modunda)
  Ürün boyutları: 350 x 350 x 96.8mm (14 x 14 x 4in)
  Ağırlık: 3.6 kilo

  DreameBot ürün ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN