Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımComputex 2015’te dikkat çeken Asus modelleri

  Computex 2015’te dikkat çeken Asus modelleri

  asus-zenpad-10-010615-2-1024x674Tayvan menşeili teknoloji şirketi Asus, kendi ülkesinde düzenlenen teknoloji fuarı Computex 2015’te çok sayıda yeni modelini görücüye çıkardı. Şirket, akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, akıllı saat gibi segmentlerde modeller duyurdu. Asus’un öne çıkan yeni modellerine göz atacağız…

  ASUS-ZenFone-AiO-14Şirket, Zen AiO adlı hepsi bir arada bilgisayar modeli ile ilgi çekti. Oldukça ince bir gövde tasarımı ile gelen bilgisayar, Intel Core i7 işlemci, 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce GTX 960M ekran kartı ve 4 adet SSD birimi ile oldukça güçlü komponentlerle geliyor. 23.8 ve 21.5 inçlik iki ekran boyutu sunan modelin performans odaklı kullanım için yeni nesil seçeneklerden biri olduğu görülüyor.

  zenwatch-2-13Akıllı saat Asus ZenWatch 2 ise, 2014 yılında tanıtımı gerçekleştirilen ZenWatch modelinin devamı. Kılcal çizilmelere karşı Gorilla Glass 3 ile korunan 2,5D kavisli AMOLED ekran, Qulcomm işlemci, iki farklı kasa seçeneği ürünün öne çıkan özellikleri. Modelin en çok dikkat çeken yeniliği ise akıllı saatleri şarj edebilmesi. Böylelikle ZenWatch 2, akıllı telefonun şarjının sinyal vermeye başladığı durumlarda kolunuzda devreye giren bir aygıt halini alıyor.

  Asus-Transformer-Book-T100HA2Dünyanın en önemli bilgisayar üreticilerinden biri olan Asus, ikisi bir arada olarak adlandırılan ve temelde tablet/dizüstü bilgisayar kullanımı aynı aygıtta sunan yeni modelini tanıttı. Transformer Book T100HA ismi ile gelen yeni ürün, USB Type-C portuna sahip ilk bilgisayar modelleri arasında. 10.1 inç ekrana sahip, Intel Atom Cherry Trail X5, 4 GB RAM ve 14 saate ulaştığı belirtilen şarj dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. (https://cashcofinancial.com/)

  asus-zenpad-z380-tabletAsus’un tanıtımı gerçekleştirilen ZenPad tabletleri de şirketin öne çıkan yenilikleri arasında yer aldı. 7, 8 ve 10.1 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu ile tüketicilere sunulacak tabletlerde yüksek ekran çözünürlükleri ve sofistike tasarımlar dikkate değer.

  Asus’un ZenFone Selfie modeline dair detaylar için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN