Black Friday İndirimleri için Acil İhtiyaç Listesi

0

Black Friday İndirimleri için geri sayım başladı. Hem MediaMarkt mağazalarında hem de web sitesi üzerinden faydalanabileceğiniz indirim ve kampanyalara sayılı gün kaldı. Yılın en avantajlı gününe hazırlanmanızda yardımcı olacak bilgileri ve sizin için hazırladığım acil ihtiyaç listesini yazımda bulabilirsiniz.

MediaMarkt’ta Şahane Cuma

Kasım ayının son iki haftası hareketli geçecek. Her yıl gerek mağazalar gerekse e-ticaret  platformlarında büyük indirim ve kampanyalara sahne olan Black Friday için en doğru terim “Şahane Cuma” olacaktır. Alışveriş bayramı olarakta kutlanan Black Friday, hesaplı alışveriş sevenler için öncesinde eksik tespiti yaptığı, fiyat karşılaştırması için yoğun çalıştıkları ve adeta zamanla yarıştıkları çok özel bir gün.

Siz de 2019 bitmeden ihtiyacınız olan tüm elektronik ürünleri görülmemiş indirimlerle satın almak istiyorsanız, bu sene bol avantajlı geçmesi beklenen “MediaMarkt’ta Şahane Cuma” kampanyalarını yakın takibe alabilirsiniz. Black Friday İndirimleri için Acil İhtiyaç Listesi yapmadan önce gelin bu özel günle ilgili bilinmeyenleri sıralayalım.

 

Bu sene bol avantajlı geçmesi beklenen “MediaMarkt’ta Şahane Cuma” kampanyalarını yakın takibe alabilirsiniz.

 

Black Friday nedir?

1932’den günümüze dek gelen ve aslında ABD’de Şükran Günü (Thanksgiving Day) olarak bilinen kutlamadan sonraki ilk Cuma gününe verilen isme Black Friday adı veriliyor. Zamanla küresel hale gelen ve alışveriş bayramına dönüşen bu özel günde, yılın en büyük ve avantajlı indirimleri hayata geçiriliyor. Black Friday’de mağazalar daha erken açılıp ve daha geç kapanıyor. Özellikle mağaza çalışanları her zamankinden daha uzun mesailer yaptığı ve yoğun bir kalabalık yaşandığı için bu özel gün Black Friday – Kara Cuma olarak adlandırılıyor.

 

Black Friday ne zaman?

MediaMarkt, 29 Kasım Cuma günü uygulayacağı devasa indirimlerle yüzleri güldürmeye hazırlanıyor. MediaMarkt’ta Şahane Cuma (Black Friday) 2019 indirimleri, yüzlerce MediaMarkt mağazasının yanı sıra e-ticaret sitesinde de geçerli olacak. Black Friday ile birlikte; ihtiyaç duyduğunuz teknolojik ürünlere bugüne kadar asla göremeyeceğiniz uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Benden size ufak bir tüyo; MediaMarkt ‘Şahane Cuma’ kampanyasındaki avantajlı fiyatları ve indirimleri hafta sonu da devam edecek şekilde planlıyor. Alışveriş listenizi hem MediaMarkt mağazalarından hem de internet sitesi üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

Genel itibarıyla Black Friday demek ‘benzersiz indirim’ demek.

 

Black Friday İndirimleri için Acil İhtiyaç Listesi

Açıklanan verilere göre geçtiğimiz yıl akıllı telefonlar ve oyun konsolları en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyordu. Bu yıl akıllı telefon ve oyun konsollarının yanı sıra özellikle küçük ev aletleri, beyaz eşya, teknolojik aksesuarlar ve yüksek çözünürlüklü ve gelişmiş teknolojilere sahip televizyonların da yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Genel itibarıyla Black Friday demek ‘benzersiz indirim’ demek. Teknolojiye dair hemen her şeyi çarpıcı fiyatlarla ulaşılabilir kılan bu özel gün için aşağıdaki önem listesini yaparak ön hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.

  • Garanti süresi dolan veya dolmasına az kalan elektronik cihazlarınız hangileri?
  • Enerji tasarrufuna engel olan beyaz eşyalarınız ve diğer cihazlar hangileri?
  • İhtiyaç duyduğunuz yardımcı aksesuarlar hangileri?
  • Tüm yıl boyunca almak istediğiniz ancak fiyatını pahalı bulduğunuz için son kararı vermeyi ötelediğiniz teknolojik cihazlar hangileri?

Bu sorulara karşılık gelen tüm ürün ve cihazları listeledikten sonra bir önem sırası verebilirsiniz. Ardından yakın dönem için almanız gerekecek hediyelerin listesine başlayabilirsiniz.

  • Çocuğunuzun, eşinizin, anne-babanızın ya da kardeş ve arkadaşlarınızın doğum günü hediyeleri ?.
  • Sevdikleriniz için yılbaşı hediyeleri ??.
  • Kırdığınız kalpleri tamir edecek hediyeler ?‍♀️.

Hazırlayacağınız bu acil ihtiyaç listesindeki ürünlere, belki yarı fiyatına belki yarı fiyatın da aşağısında MediaMarkt’ta Şahane Cuma 2019 indirimlerinde kavuşabilirsiniz.

Ben kendi listeme bolca aksesuar ile birlikte yeni bir çamaşır makinesini ekledim. Şimdiden hepimize bol keyifli ve verimli alışverişler dilerim.

Aşağıdaki yazımda sonbaharın tadını çıkaracağınız ve evinizde yeni uğraşlar edinmenize katkı sağlayacak ürün önerilerimi bulabilirsiniz.

 

Teknolojik Evlerde Sonbahar Hazırlıkları

 

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

Cevap bırakın