Battlefield 5 çıktı!

0

Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş betimlemesiyle aksiyon/nişancı türündeki ‘çarpıcı’ oyun Battlefield 5, kısa süre önce oyun meraklılarıyla buluştu. İşte detaylar…

Tüm zamanların en başarılı savaş oyunları serilerinden biri olan Battlefield’ın merakla beklenen yeni oyunu çıkışını gerçekleştirdi. 2. Dünya Savaşı’nın daha önce hiç görülmemiş bir betimlemesiyle özüne dönen serinin yeni oyunu Battlefield 5, tarihin en büyük çatışmalarının yarattığı puslu atmosferi, dehşete düşürücü bir gerçeklik ve birçok yenilikle birlikte vaat ediyor.

Çok haritalı Grand Operations gibi yepyeni çok oyunculu deneyimlerde manganızı zafere taşımak ya da tek oyunculu War Stories harekatında dünyanın dört bir yanında savaş gibi seçenekler sunan yapımda özel askerler, silahlar ve vasıtalarla bölüğünüzü kurduktan sonra Tides of War’da genişleyen bir serüvene de katılabiliyorsunuz.

En ateşli, en sürükleyici ve en yenilikçi Battlefield…

Otıritelerce bugüne kadarki en ateşli, en sürükleyici ve en yenilikçi Battlefield oyunu olduğu kaydedilen yeni yapımda ilgi çekici yenilikler de var. Savaşçıların özelleştirilebilmesi belki de en çok dikkat çekenler arasında.

Grafikleri ve oynanışıyla çok iyi puanlar alan Battlefield V MediaMarkt’ta satışta!

– PS4 için Battlefield V’i MediaMarkt’ta online alışverişle kolaylıkla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

– PC için Battlefield V’i MediaMarkt’ta online alışverişle kolaylıkla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Tür: Aksiyon/Nişancı
  • Platformlar: Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4, PC

Cevap bırakın