Battlefield 5 oynanış videosu yayınlandı

0

Battlefield 5’in merakla beklenen PC oynanış videosu yayında…

Battlefield serisi, şüphesiz oyun ekosisteminin en iddialı ve en çok tanınanları arasında. Call of Duty ile uzun yıllardır devam eden amansız rekabetin büyük keyif verdiğini de belirtmek mümkün. Şimdi ise gözler bir sonraki yapımda, üstelik bekleyiş süresi gittikçe kısalıyor…

Dünyadaki en popüler fps serilerinden biri olan Battlefield’ın, konsol ve PC’deki ekosisteminde bugüne kadar 54 milyondan fazla oyuncu yer aldı. Battlefield 5, 19 Ekim’de 2. Dünya Savaşı’nı yeniden oyuncularla buluşturmaya hazırlanırken yeni oyuna dair heyecan katsayısını artıran bir gelişme yaşandı…

NVIDIA, GeForce GTX,’in Battlefield 5’in PC platformu olarak duyurulmasının ardından DICE ile birlikte çalışmaya devam ediyor. GeForce GTX 1080 Ti GPU ile kaydedilen yeni Battlefield 5 PC oyun videosu, NVIDIA tarafından yayınlandı.

Battlefield 5 videosu ile genel itibarıyla beğeni kazandı. Oyunun hayranları, EA Play’den çıkan haberlerin bir parçası niteliği taşıyan videoda, GeForce GTX destekli PC’lerdeki en son EA yeniliklerini görme şansı da buldu.

NVIDIA, oyunun PC platformu olarak Battlefield 5 ekibinin PC deneyimini yaratmasına yardımcı oluyor. NVIDIA mühendisleri, GeForce oyun platformunun en iyi yönlerini PC oyuncularına taşımak için DICE’daki Battlefield 5 geliştiricileriyle birlikte çalışıyor. Bu işbirliği, Battlefield 5 için GeForce Experience’ın Game Ready sürücülerini, optimize edilmiş oyun ayarlarını ve NVIDIA platformunun diğer özelliklerini sunacağı anlamına geliyor.

Cevap bırakın