Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  MobiliosApple, 11 inç ve 13 inç iPad Air modellerini tanıttı

  Apple, 11 inç ve 13 inç iPad Air modellerini tanıttı

  Şimdi iki farklı boyut seçeneğiyle sunulan iPad Air performansı ve yapay zeka becerileri, uzun kenarda konumlandırılmış yeni ön kamerası, daha hızlı Wi-Fi özellikleri ve Apple Pencil Pro desteğiyle güçlü ve çok yönlü.

  Apple süper güçlü M2 çipe sahip yeniden tasarlanan 11 inç ve yepyeni 13 inç iPad Air modellerini duyurdu. Şimdi ilk kez iki farklı boyut seçeneğiyle sunulan iPad Air’in 11 inç modeli taşınabilirliği bir üst seviyeye çıkarıyor, 13 inç modeli ise çalışmanız, öğrenmeniz ve oyun oynamanız için daha da büyük bir ekran alanı sunuyor. Her iki modelin de sunduğu olağanüstü performans ve gelişmiş beceriler sayesinde iPad Air, şimdi her zamankinden daha güçlü ve çok yönlü.

  Daha hızlı CPU, GPU ve Neural Engine birimine sahip M2 çiple performansını artıran yeni iPad Air, yapay zeka için de inanılmaz güçlü bir aygıt. Ana Sahne özellikli 12 MP Ultra Geniş ön kamera şimdi iPad Air’in uzun kenarında yer alıyor. Yani görüntülü aramalar için mükemmel. Ayrıca daha hızlı Wi-Fi özelliklerine sahip iPad Air’in süper hızlı 5G özellikli Cellular modelleri, kullanıcılarının hareket halindeyken bile bağlantıda kalmasını sağlıyor. Taşınabilir tasarımı, tüm gün süren pil ömrü, muhteşem Liquid Retina ekranı ve Apple Pencil Pro, Apple Pencil (USB-C) ve Magic Keyboard desteğiyle iPad Air, kullanıcıların daha da üretken ve yaratıcı olmalarına imkan tanıyor. Yeni iPad Air, yeni mavi ve mor renk seçeneklerinin yanı sıra yıldız ışığı ve uzay grisi renk seçenekleriyle de sunuluyor. 11 inç iPad Air sadece 25.999 TL’den başlıyor ve 13 inç iPad Air harika fiyatıyla sadece 34.999 TL. Müşteriler, yeni iPad Air siparişlerini bugün verebiliyor ve iPad Air, 15 Mayıs Çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak.

  “Öğrenciler, içerik üreticileri, küçük işletmeler ve daha birçok kullanıcı iPad Air’i performansı, taşınabilirliği ve çok yönlülüğü için seviyor. Üstelik tümü, uygun bir fiyatla sunuluyor. Bugün iPad Air her zamankinden daha da iyi.” diyen Apple’ın Ürün Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Bob Borchers sözlerini şöyle sürdürüyor: “İlk kez iki farklı boyut seçeneğiyle sunduğumuz, yeniden tasarlanan 11 inç ve yepyeni 13 inç iPad Air’i tanıttığımız için çok heyecanlıyız. Muhteşem Liquid Retina ekranı, M2 çipin olağanüstü performansı, inanılmaz yapay zeka becerileri ve yeni aksesuarları destekleyen renkli, taşınabilir tasarımı sayesinde iPad Air şimdi her zamankinden daha güçlü ve çok yönlü.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN