Anneler Gününü Hediyelerinizle Taçlandırmaya ne dersiniz?

0

Anneler Gününü Hediyelerinizle Taçlandırmaya ne dersiniz? Tüm yıl elden düşmeyecek hediye önerilerimi sizin için derledim. 

Anneler gününe sayılı günler kala hediyenizi seçmekte zorlanıyorsanız annenizi mutlu edecek, tüm yıl elden düşmeyecek hediye önerilerimi sizin için derledim.

 

Aile büyüklerine hediye nasıl seçilir? 

Anneler Günü, başta anneniz olmak üzere çevrenizdeki anne ya da anne adaylarına kendilerini özel hissettirebilmeniz için fırsat sunuyor.

Aile büyüklerimize hediye seçerken ise önce ihtiyaçları belirlemeli ardından temel bazı özellikleri göz önünde bulundurarak hediye seçmek değer kazanıyor… 

Örneğin; annenize, anneannenize, babaannenize ve hediye alırken temel olarak kullanımı kolay ve yönergeleri basit olan;

  • Ele alındığında / taşındığında daha hafif ağırlığa sahip teknolojik cihazlar,
  • Kumandası bulunan, kumanda ile kontrol edilebilen cihazlar,
  • Günlük temizlik yapabilecek durumda ise eğilip kalkmasını en aza indirecek ayaklı süpürge veya robot süpürge gibi ev aletleri,
  • Daha büyük ekranlı televizyon,
  • Görüntülü görüşme yapabilecekleri tablet veya telefon,
  • Daha rahat duymalarını – odaklanmalarını sağlayacak kulaklık,
  • Nabız, tansiyon, uyku takibi yapan akıllı saat,
  • Aydınlatmadan ev aletlerine, temizlikten kişisel bakıma dek uzanan çeşitlilikte faydalanabileceği akıllı teknolojilere sahip ev aleti ve benzeri ürünler,

günlük yaşamlarına değer katacaktır.

 

Anneler Günü için hediye önerileri

 

Anneler Gününü Hediyelerinizle Taçlandırın

Anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla dünyada farklı zamanlarda kutlanan özel gün, bu yıl 8 Mayıs Pazar gününe denk geliyor. Sevinci ve mutluluğu kollarında bulduğumuz annelerimizi mutlu etmek için belki içten bir sarılma ve sevgi sözcüğü yetiyor ama siz yine de bununla yetinmeyin. Anneler Günü için annenize veya yakın çevrenizdeki annelere hediye almayı düşünüyorsanız, yazımı okumadan hediyenize karar vermeyin.

Doğru seçilmiş hediyeler ile annenizi sevindirmek isterseniz aşağıdaki önerilerimi inceleyebilirsiniz.

MIELE Triflex HX1 Kablosuz Dikey Süpürge

Eğil, kalk derdinden kurtaran, kısa sürede etkili bir temizlik sağlayan bu süpürge, akıllı teknolojisi ile zemin tipini algılayarak başlık değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Evin tüm alanlarında kullanılabilen bu süpürge ile aile büyükleriniz yorulmadan temizlik yapabilir.

SAMSUNG EO-B3300 Level U2 Bluetooth Kulaklık

Tüm bluetooth telefonlarla uyumlu çalışan bu kulaklık, ister görüntülü veya klasik telefon görüşmeleri, ister ise müzik dinlemek veya bir şeyler izlemek için ideal. 41.5 gram ağırlığındaki tasarımı ile aile büyüklerinizin kulaklarını yormadan ve istedikleri açıda rahatça kullanılabilecekleri bu kulaklık aklınızda bulunsun.

LENOVO Tab M10 Plus 2.3GHZ 4 128 10.3″ 1920×1200 IPS Tablet

Giriş seviyesinde bir tablet almayı düşünüyorsanız, 10.3 inç ekran büyüklüğü,
8 ve 5 megapixel kamera çözünürlüğü, 8 çekirdekli güçlü işlemcisi, dar çerçevesi ve hem sağlam hem de hafif kasası ile göz dolduran bu tablet, gözleri yoran yanlış duruş ve çarpma risklerine karşı da uyarı yapıyor.

Eufy Robovac X8 Hybrid Akıllı Robot Süpürge

Düzenli ve otomatik çalışarak temizlik için ayrılan vakti ve enerjiyi hayata geri kazandıran robot süpürgeler, her geçen gün daha fazla tüketici tarafından tercih ediliyor. Kesintisiz 180 dakika çalışabilen, paspas ve haritalama özelliği ile büyük evlerin temizlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan bu akıllı robot süpürge annenizin favorisi olacaktır.

 

Akıllı saatler tıpkı anneler gibi kontrolü seviyor ve varlığını her daim hissettiriyor.

Annenize veya yakın çevrenizdeki annelere hediye almayı düşünüyorsanız, işlev ve mutluluk garantili akıllı saatleri de seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. 

Tıpkı anneler gibi pilleri de kolay bitmeyen akıllı saatler, bileğimizden sağlık değerlerimizi ölçüyor. Dersini çalış diyen anne gibi hareket etmeye teşvik ediyor, ateşinizi ölçmek için elini alnınızdan eksik etmeyen anne gibi nabzınızı da ölçüyor. Uyku saati geldiğinde hadi bakalım hatırlatması da yapıyor. Her annenin kendisini kollayan böyle bir teknolojiye ihtiyacı var. Detaylar için aşağıdaki derlememi okuyabilirsiniz. 

 

Anneler Günü için Akıllı Saat önerileri

 

 

Başta kendi anem olmak üzere tüm annelerin ve anne adaylarının bu özel gününü kutluyorum. 🌺

Cevap bırakın