Anker Roav Smartcharge Hızlı Şarj Cihazı

0

Gelin sizi Anker Roav Smartcharge hızlı şarj cihazı ile yakınlaştırayım. Eski tip araba aksamı olanları yeni nesil teknolojilerle buluşturan bu harika cihaz hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

Hepimizin aracı yeni nesil teknolojilerle bezeli değil. Öte yandan pratik çözümler geliştiren ve bu teknolojileri kullanabilmemizi mümkün hale getiren küçük mucizeler var. Araç içi deneyiminizi daha konforlu hale dönüştüren bu cihazlardan biri de hiç kuşkusuz Anker Roav Smartcharge hızlı şarj cihazı. Şimdi gelin bu hızlı araç şarj cihazını birlikte inceleyelim.

 

Anker Roav Smartcharge Hızlı Şarj Cihazı

Temel olarak eski aksama sahip (yeni nesil bluetooth, USB ve benzeri girişleri olmayan) araçları teknolojik olarak dönüştürerek hem tüm akıllı telefonlarda hem de tüm çakmaklık çıkışlı araçlar için kullanılabiliyor. Roav SmartCharge F2 bluetooth bağlantısını bütün araçlara getiriyor. Telefonunuzdan sesleri FM bağlantısı ile aracınızın ses sitemine yönlendirmenizi mümkün kılıyor. Dinlediğiniz müziğin keyfine varacağınız ve araç sürerken eller serbest konuşmalar yapabileceğiniz bu küçük cihaz, araç içi hayatınızı değiştirecek pek çok konforu beraberinde getiriyor.

Anker Roav Smartcharge Hızlı Şarj Cihazının sunduğu kolaylıklar

Bu hızlı şarj cihazı, hem bluetooth’a ekstra bir işlem yapmadan otomatik bir şekilde bağlanmanızı, hem kendi belirleyeceğiniz bir FM frekansı üzerinden hem de kabloyla araç müzik sistemine sağlıklı bir şekilde bağlanmanızı mümkün kılıyor. Adı üzerinde telefonunuzu hızlı bir şekilde şarj ederken, eller serbest şekilde konuşmanıza da olanak sağlıyor. Üzerindeki USB girişleri sayesinde mp3 dinleyebileceğiniz ve mobil cihazınızda kullanabileceğiniz aplikasyon ile park halindeki aracınızı kolayca bulabileceğiniz ve akü voltaj takibi yapmanızı da kolaylaştıran bu küçük cihaz, kusursuz bir teknolojik dönüştürücü.

 

Anker Roav Smartcharge belki minicik bir alet ama araç içindeki pek çok farklı probleminizi çözüyor.

 

Anker Roav Smartcharge Hızlı Şarj Cihazının teknik özellikleri aşağıda;

  • Bluetooth 4.2
  • Uygulama desteği
  • PowerIQ 2.0 Hızlı Şarj
  • USB Girişi
  • AUX Çıkışı

Anker Roav 7 önemli özelliği ile öne çıkıyor. Bunlar;

Müzik listenizi çalın.

Şarkılarınızı bluetooth ile bağlanarak FM frekansı üzerinden çaldırabilirsiniz.

Eller serbest konuşun.

Hızlı şarj cihazınız sayesinde, kulaklık veya farklı bir aksama ihtiyaç duymadan eller serbest konuşma yapabilirsiniz.

Hızlı şarj edin.

Akıllı telefonlarımızın birbirinden farklı hızlı şarj protokolleri bulunuyor. Anker Roav, Anker’in özel hızlı şarj teknolojisi PowerIQ’yu kullanıyor. Bu özellik sayesinde bağlantı kurduğu cihazı tanıyarak ona en uygun şarj hızını belirliyor.

Bluetooth 4.2’ye geçin. 

En yeni Bluetooth standardı olan Bluetooth v4.2, özellikle Nesnelerin İnterneti için yeni olanaklar sunuyor. En büyük avantajı ise, fişlerin doğrudan Internet erişimi için Internet Protokolü sürüm 6 (IPv6) üzerinden Bluetooth kullanmasına izin verilmesi ile ilgili.

Aracınızı kolayca bulun.

Anker Roav, Android ve iOS tabanlı cihazlar için ücretsiz indirebileceğiniz mobil aplikasyonu sayesinde park halindeki aracınızı kolayca bulmanızı mümkün hale getiriyor. Ben gibi bu konuda sorun yaşıyorsanız bu özellik büyük bir nimet.

USB Sürücü ile iki işi aynı anda yapın. 

Hızlı şarj cihazının üzerinde iki adet USB girişi bulunuyor. Bir soketi hızlı şarj, diğer soketi ise müzik dinlemek için kullanabilirsiniz.

Akü Voltaj Takibi yapın.

Yukarıda saydığım tüm bu önemli özelliklerin yanı sıra, Roav Charger uygulamasını kullanarak aracınızın akü voltaj durumunu da kontrol edebiliyorsunuz. Cihaz, çakmaklığa gelen voltajı ölçerek aracın aküsünün ne durumda olduğunu size bildiriyor.

Anker Roav Smartcharge belki minicik bir alet ama araç içindeki pek çok farklı probleminizi çözüyor.

Ben gibi aksamı eski bir araç kullanıyorsanız bu hızlı şarj cihazı sizin için adeta bir İsveç çakısı etkisi gösterecek ve araç içi kullanım deneyiminizi daha keyifli hale getirecektir.

 

Çoğumuz evden daha çok yolda zaman geçiriyoruz. Hal böyle olunca aramızda arabanın konforunu evden daha çok önemseyenler olabilir. Bu vesile ile önceki haftalarda kaleme aldığım ve önerdiğim oto ses ve görüntü sistemleri başlıklı yazımı da okumanızı öneririm.

 

Oto Ses ve Görüntü Sistemleri ile Yolcuğunuzu Şenlendirin

 

Fayda görmeniz dileğiyle.

Cevap bırakın