Anker PowerPort Atom III Slim ile tanışın

0

Dört cihazı aynı anda ve güvenle şarj edebileceğiniz Anker PowerPort Atom III Slim, şarj evreninizin merkezi olmaya aday.  

Anker’in PowerIQ 3.0 teknolojisi ile geliştirdiği, neredeyse tüm USB veya USB-C cihazlarıyla optimize edilmiş şarj uyumluluğu sağlayan yeni ürünü PowerPort Atom III Slim’i sizin için inceledim.

 

 

Güç adaptörleriyle prizlerinizi doldurmadan tüm teknolojik cihazlarınızı çalışır halde tutmak istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz birden fazla bağlantı noktası sunan bir şarj cihazına ihtiyaç duyarsınız.

Genel olarak bu aksesuarlar, aynı anda iki veya daha fazla aygıtı şarj etmenize olanak tanır ve bir masaya, mutfak tezgahına veya komodine çok iyi uyan kompakt tasarımlara sahiptir. Akıllı saatlerden kablosuz kulaklıklara, telefonlardan tabletlere ve bilgisayara kadar tüm cihazlarınızı şarj edebilen bu aksesuarlar yerden kazandırdıkları gibi, cihazlara enerji sağlarken tam bir koruma sağlarlar.

 

Anker PowerPort Atom III Slim Teknik Özellikleri 

Bu temel ihtiyaçlardan yola çıkarak tasarlanan Anker markasının en yeni çoklu şarj cihazı Anker PowerPort Atom III Slim, şık ve ergonomik tasarımı, ulaşılabilir fiyatı ile birlikte yüksek hızlı şarj verimi sunuyor. 

Gelişmiş güvenlik özelliklerini bir araya getiren özel MultiProtect teknolojisi ile gelen cihaz, 65W gücünde yüksek hızlı şarjı mümkün kılıyor. Cihazda kullanılan MultiProtect teknolojisi; sıcaklık kontrolü, aşırı yük koruması gibi gelişmiş güvenlik özellikleri taşıyor. Dolayısıyla şarj esnasında ısınma, performans düşüklüğü gibi sorunlar yaşatmıyor. 

Anker PowerPort Atom III Slim ile 4 Cihazı Aynı Anda Şarj Edin

1,5 metrelik kablo uzunluğu, 140 gram ağırlığı ile dilediğin yerde kullanabileceğiniz şarj cihazının kumaş kaplama yüzeyi hem çok şık hem de sağlam.  3 adet USB-A bağlantı noktası üzerinden 20W güç sağlayabileceğiniz Atom III Slim, tam hızda şarj sağlamak için 45 W USB-C bağlantı noktasıyla donatılmış. 

 

Anker PowerPort Atom III Slim Nasıl Çalışıyor? 

Bu cihaz taşınabilir bir şarj cihazı veya güç bankası değil. Çoklu şarj cihazınızı kullanmak için elbette bir duvar prizine ihtiyacınız var. 

PowerIQ 3.0 hızlı şarj özelliğine sahip Lightning cihazları için USB-C – Lightning kablosu ve USB-C dizüstü bilgisayarlarınız için PowerIQ 3.0 hızlı şarj için bir USB-C – USB-C kablosu kullanılması öneriliyor. 

Yalnızca USB-C bağlantı noktası ile hızlı şarjı desteği alabileceğinizi belirtmekte fayda var. 

PowerPort Atom III Slim, fişe takılı olduğunda mavi led bir ışık yayıyor. Ürünün kablosu yeterince uzun, ayrıca kutu içinden masa altına ya da üstüne sabitleyebilmeniz için yapışkan bantlar da çıkıyor.  

 

Anker PowerPort Atom III Slim ile Uyumlu Cihazlar

PowerIQ 3.0 hızlı şarj özelliğine sahip şarj cihazını kulaklık, tablet, akıllı saatinizin yanında aşağıda marka ve modellerini sıraladığım telefon ve dizüstü bilgisayarlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Telefonlar : 

  • iPhone 12/12 Pro / 12max / 12 Pro max / 11/11 Pro / 11 Pro Max / XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8/7/7 Plus / 6
  • Samsung Galaxy S10 / S10e / S10 + / S9 / S9 + / S8 / S8 + / Not 9 / Not 8
  • Huawei P10 / Mate 9 / Mate 20X / Mate 20 Pro; LG G7 / V30 +
  • Google Pixel / Pixel 3a / XL / 3 / 2XL / 2, Nexus 5X / 6P, Sony XZ2 Premium, Sony XZ3 ve daha fazlası
  • Tabletler: iPad Pro 12.9 ’’ / iPad Pro 10.5 ’’ / iPad Pro 11 ’’

Dizüstü Bilgisayarlar: 

  • MacBook Air 13 ” (2018) / MacBook 12 ” / MacBook Pro 13 ” / MacBook Pro 15 ‘’;
  • HP Spectre X360 / Spectre X2 / Spectre Folio / ELITE BOOK 830 G5; 
  • Dell XPS 13 inç, Lenovo X1 / YOGA730 / E490 / ideapad 720s-13 / THINKPAD X390; 
  • Huawei MateBook X Pro / MateBook X / MateBook13; Samsung Notebook9 (950XBE); Xiaomi Air. 

 

Seyahatlerinize de konfor katacağını düşündüğüm, aynı anda bilgisayar, telefon, kulaklık ve akıllı saatinizi şarj edebileceğiniz Anker PowerPort Atom III Slim’i hepinize tavsiye ederim. 

 

ANKER SoundCore Life Q20 Kulaküstü Kulaklık

Aktif gürültü önleyici kulaklığa ihtiyaç duyuyorsanız, yıl boyu vazgeçilmeziniz olmaya aday ANKER SoundCore Life Q20 Kulaküstü Kulaklık ile bu arayışınıza son verebilirsiniz. Fiyat performans canavarı kulaküstü kulaklığı sizin için incelemiştim.

ANKER SoundCore Life Q20 Kulaküstü Kulaklık

 

 

 

Cevap bırakın