ANKER Nebula Apollo ile Evinizi Sinema Salonuna Dönüştürün

0

Taşınabilir Hoparlör ve Pico Projeksiyon ANKER Nebula Apollo ile evinizi sinema salonuna dönüştürmeye ne dersiniz?

Pratik kullanımı, çoklu bağlantı özelliği ile evinizi – ofisinizi – tatillerinizi renklendirmeye gönüllü bu taşınabilir projeksiyon cihazı hakkında merak edilenleri yazımda bulabilirsiniz.

ANKER Nebula Apollo

Taşınabilir cihazları her geçen gün daha çok hayatımıza dahil ediyoruz. Çok fonksiyonlu oluşları ve pratikleri sebebiyle tercih sıralamamızda ilk sıraya yerleştiriyoruz. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantıları sayesinde kablo kısıtlamalarını ortadan kaldıran tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan ANKER Nebula Apollo Taşınabilir Hoparlör ve Pico Projeksiyon da bunlardan biri.

Mekan ve cihaz bağımsız, dilediğiniz yere götürerek tüm medya görüntülerinizi izleyebileceğiniz Apollo’nun kurulumu ve çalıştırılması da çok pratik, entegrasyonu sorunsuz. Android 7.1 işletim sistemi kullanan bu projeksiyon cihazı; darbelere dayanıklı dış malzemesi, 13 cm. yüksekliği ve 470 gram ağırlığı ile çantanıza atıp dilediğiniz yere kolayca götüreceğiniz şekilde tasarlanmış.

 

Nebula Apollo sadece 13 santimetre yüksekliğinde, 6.5 santimetre derinliğinde ve 6.5 santimetre genişliğinde bir teknoloji harikası.

ANKER Nebula Apollo Nerelerde Kullanılabilir?

Apollo taşınabilir bir projeksiyon cihazı ve temel olarak entegre olduğu görüntü kaynaklarından gelen görüntüleri büyüterek düz bir zeminde izleyebilmenizi mümkün kılıyor. Televizyonun bulunmadığı çocuk odaları, çalışma odaları gibi alanları birer sinema salonuna dönüştürüyor.

Tüm akıllı cihazlarla uyumlu olan, bağlanma ve entegrasyon sorunu yaşatmayan Nebula Apollo;  HDMI, USB, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantılarını kullanıyor. 

Dolayısıyla dilerseniz USB cihazınızda bulunan multimedya dosyalarını veya Wi-Fi bağlantısı üzerinden eşleştirebileceğiniz ve kayıtlı olduğunuz platformdan gelen görüntüleri cihaz üzerinden yansıtabiliyorsunuz. Bunun için sadece karanlık bir ortam ve düz bir duvar yeterli geliyor. Odanın boyutu, projeksiyon perdesi gibi hesaplamaları yapmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda çözünürlük, ışık gücü-parlaklık, kontrast oranı gibi daha detay konular üzerinde de düşünmüyorsunuz. Çünkü Apollo’da derinlik kolayca ayarlanabiliyor. Bu sayede yansıyı dev bir görüntüye veya daha küçük boyuta indirgeyerek kolayca izleyebiliyorsunuz. Cihaz uzun süre yatakta bulunmak zorunda kalanlar için de ideal. Tüm multimedya dosyalarınızı tavanda bile görüntüleyebilirsiniz.

Malum USB cihazı hala yaygın kullanılan bir veri saklama aracı.

Bu sayede müzik, fotoğraf, video gibi dosyalarınızı da cihazın çıkışı üzerinden kolayca ulaşabiliyorsunuz. Wi-Fi bağlantısı ise cihaza değer katan diğer bir özellik. Netflix, Amazon Prime, BlueTV gibi stream servislerine, YouTube’a Apollo arayüzü üzerinden kolayca erişebiliyorsunuz. Apollo hafif oluşu sebebiyle arkadaş partilerinde, tatillerde size eşlik edebilecek bir cihaz. Cihazın dört saat boyunca kesintisiz görüntü yansıtılabildiğini ve ısınma sorunu yaşatmadığını da belirtmek lazım.

Bol bol sunum yaptığınız bir işiniz varsa Nebula Apollo’yu da çantanızın olmazsa olmazları arasına dahil edebilirsiniz.

 

Apollo’yu üç şekilde kullanabilirsiniz.

ANKER Nebula Apollo Nasıl Çalışır?

Cihazın aktivasyonu çok basit, tak çalıştır prensibi ile çalışıyor.

Çoklu bağlantı kurabileceğiniz bilgisayar, blu-ray oynatıcı, oyun konsolu, kulaklık, tablet – telefon, hoparlör, usb gibi cihazlar ile hemen entegre oluyor.

Apollo’yu üç şekilde kullanabilirsiniz.

Bunlar sırasıyla; ürün kutusundan çıkan uzaktan kumanda, Android veya iOS tabanlı cihazlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz Nebula Connect uygulaması ve cihazın hemen üst tarafında bulunan dokunmatik ekran. ANKER Nebula Apollo, bir çocuğun bile kullanabileceği pratiklikte tasarlanmış. Dolayısıyla hangi yöntem sizin için uygunsa onu tercih edip, cihazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Nebula Apollo sadece 13 santimetre yüksekliğinde, 6.5 santimetre derinliğinde ve 6.5 santimetre genişliğinde bir teknoloji harikası. Bunu 500 gramdan daha az bir ağırlıkla birleştirdiğinizde, her yere götürebileceğiniz yani gerçekten taşınabilir bir cihaz ile karşılaşıyorsunuz.

 

ANKER Nebula Apollo Teknik Özellikleri

Ev, ofis, tatil için ek televizyon ihtiyacını ortadam kaldıran cihazın çözünürlüğü  854 x 480, bu çözünürlük ev kullanımı için ideal. Android 7.1 işletim sistemi kullanan cihazın Projektör Modu ve Bluetooth Hoparlör Modu bulunuyor. Dört Çekirdekli A7 Akıllı Telefon Yonga seti kullanılan cihazda 1GB DDR3 ram bulunuyor. Fanı çok çok sessiz, ekranında ise DLP teknolojisi kullanılmış. DLP teknolojisinde görüntü net, çözünürlükler yüksek oluyor. Cihazın projeksiyon boyutu ise 50-250 cm arası.

ANKER Nebula Apollo’nun evladiyelik bir diğer özelliği ise 30.000 saatlik lamba ömrü. Bu, cihazı 7*24 kullansanız bile 1.250 saat yansıtma sağlayacağı anlamına geliyor.

Çoklu bağlantıları, kolay kontrolü, genişletilebilir ses imkan ve minik boyutu ile tüm akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Apollo ile; film, dizi, televizyon programlarını izleyebilir, sunumlarınızı etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Evinize değer, yaşamınıza renk katacak bu teknoloji harikası cihazı hepinize öneririm.

ANKER Nebula Apollo şu anda MediaMarkt’ta özel indirimli fiyatı ile satışta, ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmayın.

 

Wi-Fi Genişleticiler Nasıl Çalışır? Neden Wi-Fi genişleticilere ihtiyacımız var? İnternet bağlantınızı üst düzeye çıkarmak için yapabilecekleriniz yazımda bulabilirsiniz.

Wi-Fi Genişleticiler Nasıl Çalışır?

 

 

Faydalı olması dileğiyle.

 

Cevap bırakın