ANKER Eufy RoboVac L70 Hybrid Satışa Sunuldu

0

ANKER’in robot süpürge serisine çift yönlü temizleme ve suyla silme özellikleri bulunan ‘Eufy RoboVac L70 Hybrid‘ eklendi. Bu akıllı robot süpürgenin öne çıkan özelliklerini sizin için derledim.

ANKER Eufy RoboVac L70 Hybrid satışa sunuldu. 

Hem süpürme hem de silme özelliği ile öne çıkan L70 Hybrid, WiFi bağlantısı, yıkanabilir HEPA filtresi, ekstra vakum gücü, ayarlanabilir paspası, haritalama özelliği ve lazer teknolojisiyle evinde çabasız temizlik isteyenler için ideal bir ürün.

İkisi Bir Arada Temizlik 

Çok yönlü kullanım özelliği bulunan L70 Hybrid robot süpürge, günlük ev işleriniz konusunda destek sunarken zamandan tasarruf etmenize de imkan veriyor. Çocuklu evlerin, allerjik bünyesi olanların ve evcil hayvan sahiplerinin imdadına koşan süpürge, ulaşamadığınız köşelere rahatça girerken; kıl, toz ve döküntüleri evinizin zemininden alıp götürüyor. 150 dakikalık ortalama çalışma süresi ile “ortalama büyüklükteki bir evi” tek şarjda süpürüp paspaslayan robot süpürgenin teknik özelliklerine gelince.

 

ANKER Eufy RoboVac L70 Hybrid Teknik Özellikleri

Pratik mobil uygulaması ile kolayca programlayabileceğiniz ve tüm fonksiyonlarını kontrol edebileceğiniz RoboVac L70, üstün temizlik için akıllı ve hassas temizlik yapabilen bir cihaz. Birden fazla temizleme modu ve otomatik planlama özelliği ile zahmetsiz temizlik sunan süpürgede yeni teknolojilere de yer verilmiş.

Maksimum hassasiyet için yapay zeka destekli iPath Lazer Navigasyon teknolojisi kullanan süpürge, düzenli kullanımda hızlı bir şekilde evinizin kenar ve köşelerini, boyutunu ezberliyor. Bu ezberi sağlayan ise cihazın üst kısmında bulunan “lazer sensör ünitesi”. Bu bölümden çıkan lazer, odanın yapısını ve engelleri ölçerek harita olarak kaydediyor.

Boost IQ teknolojisi ile gelen robot süpürge, bu sayede gerekli yerlerde extra vakumlama ve paspaslama yapıyor. 2200Pa ultra güçlü emiş gücüne sahip Eufy RoboVac L70 Hybrid, temizlik işlemini duraklatsanız bile tekrar çalıştırdığınızda kaldığı yeri unutmadan tekrar temizlemeye başlıyor. Önceki modellerden boyut olarak bir parça geniş ve dağa ağır olan robot süpürge, 35,5 cm çapında ve  10,24 cm yüksekliğinde tasalanmış. Ergonomik boyutu ile dar alanlara rahatça girip çıkarak, dipte – köşede kalmış kıl ve tozları da affetmiyor.

 

 

HEPA filtre ile üst düzey hijyen

4.03 kilogram ağırlığındaki cihaz, yıkanabilir HEPA filtresi ile üst düzey hijyen sağlıyor. Gelişmiş fırçasız motoru ise vakumlama gürültüsünü azaltıyor. Kullanım sırasında sadece 57dB gürültü üreten süpürgenin çalıştığını neredeyse hiç duymuyorsunuz.

Ahşap, fayans, laminant, sert zemin ve orta tüylü halılar için kullanabileceğiniz süpürgede yıkanabilir bir paspas bulunuyor. Temizlik işlemi bittikten sonra az miktarda deterjan ile kolay bir şekilde yıkayıp kuruttuktan sonra tekrar kullanabildiğiniz bu mod sayesinde en küçük tozlar bile ortadan kalkıyor.

Robot süpürge bir ön filtre, ana filtre ve bir koku azaltıcı filtre içeriyor. E12 olarak derecelendirilmiş olan E12 filtresi 0.01 mikron kadar küçük partiküllerin yüzde 99,95’ini yakalayabiliyor. Allerjik bünyeli olanlar ve evinde evcil hayvanları ile yaşayanlar için bu özellik tam bir kurtarıcı.

Navigasyon sistemi ile artırılmış verimlilik sunan akıllı robot süpürge, 5.200 mAh kapasiteye sahip Li-on pil ile geliyor. Pilin şarj edilmesi gerektiğinde, robot şarj ünitesine ulaşarak kenetleniyor ve temizliğe daha sonra devam ediyor. Cihaz ortalama 5 saat içerisinde tam şarj oluyor ve bu şarj ile ortalama 150 dakika kesintisiz çalışıyor.

 

Eufy RoboVac’in diğer modellerinde de korunan parçaları pratik bir şekilde söküp – takma özelliği L70 Hybrid’de de korunmuş. Fırçaları çok rahat çıkarılıp temizleniyor. Diğer modellerden farklı olarak toz haznesine ve su haznesine cihazın üst tarafından erişiliyor. Bu hazneler, biriken tozun bir bakışta görülebilmesi için şeffaf reçineden yapılmış. Haznelerin sökülme, temizleme ve tekrar takılma işlemi çok pratik. Eviniz büyük ise her kullanımdan sonra modu ve hazneleri temizleyerek kullanmanızı öneririm.

ANKER Eufy RoboVac L70 Hybrid kutusundan; ana ünite, şarj istasyonu, güç adaptörü, su geçirmez pad, paspas modülü ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Çalışmak için 24 Watt gibi minik bir enerjiye ihtiyaç duyan bu akıllı süpürge, tam bir bütçe dostu. Son olarak süpürgede No-Go-Zon özelliğinin bulunduğunu yani cihaza sanal sınırlar koyarak, girmek istemediğiniz alanları belirleyebildiğinizi de hatırlatmak isterim.

 

ANKER Eufy RoboVac L70 Fiyat

Evlerimizde daha fazla vakit geçirdiğimiz, daha çabuk kirlettiğimiz ve dolayısıyla sık temizlik yapma ihtiyacı duyduğumuz şu günlerde imdada koşan bu harika robot süpürge MediaMarkt’ta satışa sunuldu. Temizlik yapmayı size unutturan, günlük ev işlerinin sıkıcı rutininden kurtaran L70 Hybrid’i hepinize öneririm.

 

ANKER SoundCore Life Q20 Kulaküstü Kulaklık

Aktif gürültü önleyici kulaklığa ihtiyaç duyuyorsanız, yıl boyu vazgeçilmeziniz olmaya aday ANKER SoundCore Life Q20 Kulaküstü Kulaklık ile bu arayışınıza son verebilirsiniz. Fiyat performans canavarı kulaküstü kulaklığı sizin için incelemiştim.

 

ANKER SoundCore Life Q20 Kulaküstü Kulaklık

 

 

Cevap bırakın