Android’li Fossil Q-Wander ve Q-Marshal tanıtıldı

0

Ekran Resmi 2016-03-16 11.57.20Amerikan giyim ve saat markası Fossil, 2015 yılında tanıttığı ilk akıllı saat modelleri ile tüketici elektroniği pazarına dahil olmuştu. Şirketin Android Wear işletim sistemine sahip olan ama aynı zamanda karakterize tasarım çizgisini de koruyan modelleri, geniş bir skalaya yayılan ürün gamına adeta renk kattı ve küresel pazarlarda yoğun ilgi gördü. Ve Fossil, akıllı saat alandaki çalışmalarının en yeni iki meyvesini daha duyurdu…

Fossil Q-Wander ve Q-Marshal adları ile gelen akıllı saatlerde ince profil yapısı ve modern saat stili görünümler dikkat çekti. Yuvarlak gövde tasarımları ile Moto 360’ı andıran modellerin belki de en önemli avantajları bir teknoloji ürünü olduklarını pek de belli etmemeleri. İşin ilginç yanı sadece gövde boyutları, görüntüleri, satış tarihleri ve fiyatları paylaşıldı. Özetle teknoloji detayları hakkında henüz resmi bilgiler söz konusu değil.

 ABD fiyatları 275 dolardan başlayacak

Fossil Q Wander’ın 42mm ve Q Marshal’ın 46mm çapa sahip olduğu ifade edildi. Android Wear önyüklü akıllı saatlerde satış dönemi olarak da yaz ayları belirlendi. Her iki model için fiyatların ise ABD için 275 dolardan başlayacağı belirtildi. Fitness odaklı özellikler (adım sayar, kalori ölçer, vb), Bluetooth üzerinden bağlantı ile gelecek akıllı saatlerin şarj dayanıklığı ise merak edilen detaylar arasında.

Daha fazla detayın önümüzdeki süreçte açıklanması bekleniyor.

Swatch ve Fossil’in ilk akıllı saatleri hakkında her şey burada. Tıklayın.

Cevap bırakın