Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetAndroid platformundaki en popüler ücretsiz oyunlar

  Android platformundaki en popüler ücretsiz oyunlar

  Akıllı telefonlar iletişim kurmak, sosyal medyaya girmek ve fotoğraf çekmek kadar, oyun için de kullandığımız cihazlar. Boş zamanlarımızı değerlendirmek, sıkıcı işlerden biraz olsun uzaklaşmak, nefes almak için mobil oyunlar bire bir. Eğer Android işletim sistemli bir akıllı telefon kullanıyorsanız bu hafta size Google Play uygulama mağazasından seçtiğim dört farklı ücretsiz oyun öneriyorum.

  caprazbulmaca oyun

  Çapraz Bulmaca

  Mobil cihazlarda en çok tercih edilen oyunların başında bulmacalar geliyor. Yeni bir çapraz bulmaca deneyimi yaşatan bu oyun size sayısız bulmaca ile kendinizi sınama fırsatı veriyor. Kelime haznenizi geliştirmenizi, bunu yaparken de keyif almanızı sağlayan bu oyun, farklı zorluk seviyeleriyle her seviyeden kullanıcıya hitap ediyor. İnternet bağlantısı olmadan da oynanabilen bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

  FunRace3D oyun

  Fun Race 3D

  Zorlu parkurları hızla geçmek ve bunu yaparken de engellere takılmamak gereken bu oyun, zorlu ama bir o kadar da eğlenceli. Hızlı davranmanızı gerektiren Fun Race 3D adlı bu oyun, farklı seviyelerde kendinizi test etme imkanı veren dereceler sunuyor. Başarılı olmak ve engellere takılmadan ilerlemek için engeller karşınıza çıktığınızda doğru zamanda zıplamayı unutmayın. Uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

  OtobusSimulatorUltimate oyun

  Otobüs Simülatör: Ultimate

  Araç kullanmak ilginizi çekiyor ve otomobil yarışları artık sizin için rutinleştiyse, bu kez otobüs kullanarak yeni bir deneyime kapı aralayabilirsiniz. Otobüs Simülatör Ultimate adlı bu oyunda Türkiye dahil Avrupa ülkeleri haritası bulunuyor. Farklı ülkelerde otobüs şirketinizi kurup yolcu taşımacılığı yapabildiğiniz bu oyunda, Esenler otogarı ve birçok şehirdeki terminalleri ziyaret etmek ilginç bir deneyim olacak. Uygulamayı buradan, cihazınıza indirebilirsiniz.

  aquaparkio oyun

  aquapark.io

  Bu oyun ise su parklarındaki eğlenceli oyun deneyiminizi akıllı telefonlarınıza taşıyor. Su parkında keyif alarak kaymak ve bu sırada diğer yarışmacılarla rekabet içine girmek oldukça eğlenceli. Farkı bir oyun deneyimi yaşamak ve hoşça vakit geçirmek için aquapark.io adlı bu oyunu ücretsiz kullanabilirsiniz. Uygulamayı buradan, cihazınıza indirebilirsiniz.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  Bu yazıda size Android platformundaki en popüler ücretsiz oyunlar önermeye çalıştım. Google Play uygulama mağazasındaki tüm ücretsiz oyun uygulamalarını buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Sinema keyfinizi katlayacak ‘soundbar’ önerileri

  Sinema keyfinizi katlayacak ‘soundbar’ önerileri

  Sinema keyfinizi katlayacak ‘soundbar’ önerileri

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN