Google Play’de Black Friday fırsatları

Dijital mağazalar da, alışveriş fırsatlarıyla dolu Black Friday’in etkisi altında! İşte detaylar…

Black Friday ya da ülkemizdeki ismiyle Muhteşem Cuma, Şahane Cuma indirimleri, uygulama mağazalarında da hissedilmeye başlandı. Google Play, Black Friday’e özel indirimler sunmaya başladı. Bu kapsamda Google Play; uygulamalar, oyunlar, filmler, TV şovları ve kitaplarla ilgili birbirinden ilginç fırsatlar sunuyor.

Bu noktada ülkemize özel oyun indirimleri dikkat çekiyor. Aşağıdaki listede görülebilen bazı oyunlarda yüzde 80’i bulan indirimlerin uygulandığı görülüyor.

Kaçırılmaması gereken indirimler

Örneğin Farming Simulator, 10.99 TL’den 2.19 TL’ye, Travia Crack 10.99 TL’den 7,29 TL’ye, Motorsport Manager 17.99 TL’den 6.39 TL’ye, True Skalate ise 7,59 TL’den 4,59 TL’ye düşen fiyatlarla indirilebiliyor. Ayrıca The Amazing Spider Man’in fiyatının yaklaşık yüzde 50 düşürüldüğü de gözden kaçmıyor. Diğer indirimler arasında The Room: Old Sins, Monument Valley 2, Samorost 3 ve Geometry Dash de bulunuyor.

Kaçırılmaması gereken oyunlar

Fırsatlarla dolu Google Play oyun indirimlerinin kısa süreliği olduğunun altını çizelim. Özellikle The Room: Old Sins, , Monument Valley 2, Samorost 3 ve simulasyon meraklıları için Farming Simulator’ın kaçırılmaması gereken oyunlar olacağını da belirtebiliriz.

Ve tatlı bir ara, MediaMarkt’ın Black Friday indirimlerini göz atmak ister misiniz? Buraya tıklayınız…

Mobil oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz..

AndroidGoogleGoogle Play oyun indirimleriMuhteşem CumaŞahane Cuma indirimleri
Yorumlar (0)
Yorum Ekle