MediaMarkt’taki ‘Şahane Cuma’ indirimlerini kaçırmayın!

0

Bir gün değil her gün müşterilerine uygun fiyatlarla keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan MediaMarkt, 23 Kasım Cuma günü uyguladığı devasa indirimlerle yüzleri güldürüyor.

Black Friday, Amerika Birleşik Devletleri’nde Kasım ayının dördüncü perşembesi, Kanada’da da Ekim ayının ikinci Pazartesi günü kutlanmakta olan Şükran Günü’nün ertesi gününde mağazalar ve alışveriş merkezlerinde yapılan devasa indirimlere verilen genel isimdir. Black Friday adı verilen bu indirim gününde mağazalar sene boyunca hiç yapmadıkları tutarlarda indirimler yaparlar.

Küresel alışveriş çılgınlığı Black Friday, bu sene Türkiye’de Şahane Cuma olarak kutlanıyor. Bu kapsamda Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir coşkuya sahne olan Şahane Cuma, 2018 yılının son zamanlarında MediaMarkt’ta büyük indirimlerle sizleri karşılıyor. 2018 bitmeden ihtiyacınız olan tüm elektronik ürünleri devasa indirimlerle satın almak istiyorsanız bu sene Şahane Cuma ile MediaMarkt’ta tanışmaya başlayabilirsiniz.

MediaMarkt Black Friday 2018 İndirimleri

Bir gün değil her gün müşterilerine uygun fiyatlarla keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan MediaMarkt, 23 Kasım Cuma gününe özel devasa indirimlerle yüzleri güldürüyor. MediaMarkt’ta Şahane Cuma (Black Friday) 2018’de keyifle kutlanacak!

MediaMarkt Black Friday 2018 İndirimlerini kaçırmayın!

MediaMarkt’taki devasa indirimler ve online alışveriş için buraya tıklayabilirsiniz…

Cevap bırakın