Akıllı telefonunuzu tamamlayacak aksesuar önerileri

0

Satın aldığınız akıllı telefondan daha iyi yararlanmak için size aksesuar seçenekleri yardımcı olacaktır. Adeta telefonunuzu tamamlayacak bu aksesuarların başında kablosuz kulaklık, taşınabilir şarj cihazı, akıllı saat ve bellek kartı gelir.

Akıllı telefon satın aldıktan sonra, onu daha verimli kullanabilecek aksesuarlara ihtiyaç duyarız. Bu aksesuarların başında akıllı telefonda müzik dinlerken ya da film izlerken daha kaliteli ses alabileceğimiz, iyi bir kulaklık gelir. Gün boyu dışarıda hele hele tatildeysek, şarjımızın bitmemesi ve iletişimimizin kopmaması için de yanımızda yüksek kapasiteli taşınabilir bir şarj cihazı (powerbank) bulunması gerekir.

Daha verimli bir cep deneyimi için

Telefonumuzla iletişim halinde olarak aktivitelerimizi takip edecek bir akıllı saat de vazgeçilmez aksesuarlardandır. Son olarak akıllı telefonumuzun hafıza kapasitesini artıracak hızlı bir bellek kartıyla akıllı telefon aksesuarlarımız neredeyse tamamlanır. Bunlara ilave olarak dilerseniz araç içi akıllı telefon tutucu da verimli bir çözüm olacaktır. Bu yazıda Mediamarkt internet mağazasından seçtiğim akıllı telefonunuzdan daha iyi verim almanıza destek olacak aksesuarlar öneriyorum.

aksesuar JBL Tune 600BTNC ANC Kablosuz Bluetooth kulaklık

JBL Tune 600BTNC (ANC) Kulaküstü Kulaklık

Akıllı telefonunuzdan daha iyi ses elde edebilmek ve seyahatlerinizde kablosuz kulaklık konforu yaşamanız için JBL firmasının Tune 600BTNC (ANC) model kulaklığı sizin için ideal bir çözüm olabilir. Çevreden gelen sesleri izole eden yapısıyla müzik dinleme ya da film izleme sırasında rahatsız edilmemenizi sağlayan bu kulaklık üzerinde bulunan kontrol düğmeleriyle akıllı telefonunuz cebinizde ya da çantanızdayken şarkı değiştirebilme ve gelen çağrıları cevaplayabilme rahatlığı da sunuyor. Kablolardan kurtulmak ve kablosuz özgürlük deneyimi yaşamak için JBL Tune kulaklık göz önüne alınması gereken seçeneklerden biri.

cellularline FreePower Manta S 12000 Universal Powerbank aksesuar

CELLULARLINE Manta 12000mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

Gün boyu dışarıdaysanız, özellikle de seyahatteyseniz her an telefonunuzun şarjının biteceği endişesi taşırsınız. Gözünüz sürekli telefonunuzu şarj edecek priz bulabilmek için sağa sola bakışır. Bu endişeden kurtulmanın tek yolu, sizin de bildiğiniz gibi taşınabilir bir şarj cihazı (powerbank) kullanmaktır. CELLULARLINE tarafından üretilen Manta model 12000mAh kapasiteli bu taşınabilir şarj cihazı gün içinde yaklaşık 4 kez telefonunuzu şarj etmenizi sağlayacaktır. Ürünün USB’nin yanı sıra Type-C bağlantı destekli olması da farklı marka ve model telefonları şarj etmeniz için size kolaylık sağlayacaktır.

samsung galaxy watch active aksesuar

SAMSUNG Galaxy Watch Active Akıllı Saat

Sizin akıllı telefon deneyiminizi tamamlayacak aksesuarların başında akıllı saatler gelir. Şıklığıyla hem tarzınızı tamamlayacak hem de dahili GPS ve hareket sensörüyle gün boyu aktivitelerinizi doğru olarak kaydederek akıllı telefonunuzda raporlanmasını sağlayacak olan Samsung’un yeni nesil Galaxy Watch Active akıllı saati sizin için ideal aksesuar seçenekleri arasında yer alacaktır. Samsung Health uygulamasıyla entegre çalışan bu akıllı saat, sağlıkla ilgili verilerinizi doğru ve kolay takip edebilmeniz için size yardımcı olacaktır. Bu sayede adım sayınızı, harcadığınız kaloriyi, nabız atışınızı ve kilonuzu takip edebilirsiniz.

SANDISK 64GB Micro SD Extreme aksesuar

SANDISK 64GB Micro SD Extreme Bellek Kartı

Son olarak akıllı telefonunuzda daha fazla hafıza kapasitesine ihtiyaç duymanız halinde kullanabileceğiniz, hızlı veri okuma ve yazma yeteneğine sahip bir bellek kartına göz atmak yararlı olacaktır. SANDISK tarafından üretilen 64GB kapasiteli bu bellek kartı, Android işletim sistemli akıllı telefonların kapasite artışı için kullanılabiliyor. Yüksek sıcaklık, su sızıntısı, darbe ve röntgen ışını gibi çok zorlu etkenlere karşı dayanıklı olarak üretilen bu bellek kartı, olası afetlerde bile içindeki verileri güvenle saklayabiliyor. Akıllı telefonlarda daha iyi performans elde edilmesi için optimize edilmiş olan bu ürün aksesuar seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda akıllı telefonunuzu tamamlayacak aksesuar önerileri sunmaya çalıştım. Seçenekleriniz bu kadar değil kuşkusuz. Kişisel zevklerinize ve bütçenize göre farklı aksesuar ürünleri tercih edebilirsiniz. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm aksesuar seçeneklerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Öğrenciler için taşınabilir bilgisayar önerileri

Telefonunuzun güvenliğini sağlayacak uygulamalar

Çocukların güvenli teknoloji kullanımı için ailelere öneriler

Cevap bırakın