Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAirPods, iletişim ve etkileşim kurmanın pratik yollarını sunuyor

  AirPods, iletişim ve etkileşim kurmanın pratik yollarını sunuyor

  Bu sonbaharda sunulacak olan AirPods yazılım güncellemelerinin kullanıcıların Siri’ye yanıt verme, arkadaşlarından ve yakınlarından gelen aramaları cevaplama ve favori oyunlarını oynama biçimini bütünüyle değiştireceği kaydedildi.

  El kullanmadan ideal bir deneyim yaşatan Siri Interactions, AirPods Pro kullanıcılarının evet ya da hayır demek için başlarını eğerek veya sallayarak Siri’ye gizli bir şekilde yanıt vermelerine imkan tanıyor. Daha da net arama kalitesi için AirPods Pro’ya Ses İzolasyonu özelliği geliyor. Bu özellik sayesinde, arayanın sesi gürültülü veya rüzgarlı ortamlarda da kolayca duyulabiliyor. AirPods’da yapılan güncellemeler, oyun oynarken yaşanan ses gecikmesini önemli ölçüde azaltıyor ve daha da etkileyici bir oyun deneyimi için Kişiselleştirilmiş Uzamsal Ses özelliğini getiriyor.

  Hareket halindeyken Siri ile etkileşim kurmanın en iyi yollarından birini sunan AirPods, Siri Interactions ile bu deneyimi daha da kişisel, gizli ve pratik hale getiriyor. AirPods Pro kullanıcıları, başlarını eğerek veya hafifçe sallayarak Siri duyurularını evet ya da hayır şeklinde yanıtlayabilecek. Bu özellik, kullanıcıların yüksek sesle konuşmak istemedikleri kalabalık veya sessiz alanlarda büyük bir kolaylık sağlıyor. H2 çipteki yapay öğrenme teknolojisi sayesinde Siri Interactions, kullanıcıların konuşmaya gerek kalmadan aramaları cevaplamalarına veya yok saymalarına, mesajlarla etkileşim kurmalarına, bildirimleri yönetmelerine ve daha birçok şey yapmalarına imkan tanıyor.

  AirPods, piyasaya sunulduğundan bu yana arkadaşlar, iş arkadaşları ve yakınlarla iletişimde kalmanın pratik bir yolu oldu. Mac, iPhone ve iPad’de oyunun kurallarını değiştiren Ses İzolasyonu özelliği, her türlü çevre koşulunda en iyi arama kalitesini sağlamak için şimdi AirPods Pro’ya geliyor. AirPods Pro’daki H2 çipte ve eşleştirilmiş iPhone, iPad veya Mac’te çalışan yapay öğrenme teknolojisi, sesi izole edip ses kalitesini artırıyor. Dinleyen kişinin sesleri daha iyi duyabilmesi için arayanın çevresindeki rüzgar sesi gibi ciddi arka plan gürültülerini de ortadan kaldırıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN