Acer’dan iki yeni kurumsal Chromebook

0

Acer, Chromebook serisine iki yeni üst düzey model eklediğini duyurdu. İşte detaylar…

Kurumsal notebook’lar birçok farklı segmentteki çalışan kişi için olmazsa olmazlar arasında. Mobil çalışmaya uyumluluk açısından dayanıklı malzemelere sahip modellerin öne çıktığı da aşikar. İşte bu noktada Acer, Chromebook serisine iki yeni üst düzey model eklediğini duyurdu.

Acer Chromebook 715 ve Acer Chromebook 714 modelleri kullanıcıların bulut üzerinden daha güvenli ve verimli çalışmasını sağlıyor. Askeri düzeyde dayanıklılık (U.S. MIL-STD 810G[1]) sağlayan tamamen alüminyum üst düzey bir kasaya sahip olan bu ürünlerde dahili parmak izi okuyucu ve Citrix-Ready sertifikası da bulunuyor. Bunlara ek olarak, yeni Acer Chromebook’lar bulut üzerinden çalışanların üretkenliğini artırıp, daha verimli çalışmalarına yardımcı olacak; Full HD ekranlar, olağanüstü mobil performans sunan 8. Nesil Intel Core işlemciler ve 12 saate varan pil ömrü gibi özelliklere sahip.

“Yeni Acer Chromebook’lara eklenen üst düzey dayanıklı kasalar ve entegre parmak izi okuyucuları, bu cihazların güvenliğini ve sağlamlığını artırdı.” diyen Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlar ve BT Ürünleri Genel Müdürü James Lin, sözlerini şöyle tamamladı: “Kurumsal bir ofiste, küçük bir işletmede veya bir eğitim kurumunda çalışan herkesin, verileri koruyabilen, iyi performans veren ve güzel görünen güçlü ve güvenilir bir bilgisayara ihtiyacı vardır. Yeni Acer Chromebook’lar tüm bu ihtiyaçları karşılıyor.”

Cevap bırakın