Dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar Acer Spin 3 yenilendi

0

Yeni Acer Spin 3, genç profesyoneller için şık ve güvenilir bir yol arkadaşı olma iddiasında. İşte detaylar…

Acer, popüler Spin dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar serisinin en yeni üyesi Spin 3’ü duyurdu. Acer Spin 3; sahip olduğu güç, değer, uzun pil ömrü ve geniş ekran boyutuyla iddialı. Windows 10 işletim sistemi, 8. Nesil Intel Core i7 işlemci ve tercihe bağlı NVIDIA GeForce MX230 GPU ile gelen modelde 512 GB PCIe SSD ve 1 TB’a kadar HDD depolama, şarj edilebilir ve saklanabilir kalem öne çıkıyor.

1,7 kg ağırlığındaki yeni Spin 3; 9,6 mm inceliğindeki çerçeve ve yüzde 79 ekran/gövde oranıyla daha geniş alan sunan ekran, 360 derece dönebilmesi sayesinde cihazın dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanım gibi olanaklar sağlıyor. 360 derece dönebilen dayanıklı menteşenin çalışmak, yazı yazmak, sunum paylaşmak ve oyunlar için ideal olduğu kaydediliyor.

Spin 3’te yer alan 14 inç Full HD IPS dokunmatik ekranı kalem ve parmakla aynı anda kullanmak mümkün. Birçok temas noktasına sahip Acer Active Pen ile ekrana hassas çizimler yapılabiliyor.

Uzun pil ömrü…

12 saate kadar pil ömrü vaat eden modelde ön tarafa dönük hoparlörler tüm kullanım modlarında net ve güçlü ses verebiliyor. MU-MIMO teknolojisine sahip Gigabit Çift Bant Wi-Fi 5 teknolojisi ise kullanıcıların meslektaşlarına, müşterilerine ve arkadaşlarına bağlanmasını sağlıyor.

Acer Spin 3 fiyatı da belli oldu; ürün, Haziran ayında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde 699,99 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak

Cevap bırakın